Series: Záznamy z klubovny

Záznamy z klubovny: Fight Club #603

Máme tu vyhlášení cen Golden Joystick 2022 a vedle toho The Game Awards, ve zkratce TGA, oznámily minulý týden nominace v řadě kategorií. Společně projdeme, co nás překvapilo, a kde se naopak ničemu nedivíme.

Více

Záznamy z klubovny: Games Off #16

Po dvou týdnech jsme tu opět s podcastem Games Off, kde se věnujeme všemu možnému a nemožnému, co se netýká her, ale máme nutkání o tom mluvit, ať už jsou to zvířátka, pedikúra, nebo Andor.

Více

Záznamy z klubovny: Fight Club #602

Splinter slaví 17. listopadu výročí 20 let od vydání prvního dílu. Ideální čas na to zavzpomínat, co si o téhle sérii myslíme, zda nám chybí a co bychom rádi příapdně od nového dílu.

Více

Záznamy z klubovny: Fight Club #601

God of War Ragnarök, ale také Call of Duty: Modern Warfare II, to všechno a ještě mnohem víc bude tématem našeho Fight Clubu.

Více

Záznamy z klubovny: Games Off #15 – Myši a myšlenky

Po dvou týdnech jsme tu opět s podcastem Games Off, kde se věnujeme všemu možnému a nemožnému, co se netýká her, ale máme nutkání o tom mluvit. Tentokrát o aktuálních seriálových hitech, našich oblíbených deskovkách i hororových historkách ze zvířecí říše.

Více

Záznamy z klubovny: Fight Club #500 + #600

Konečně se nám poštěstilo uspořádat Fight Club speciál, ve kterém slavíme 500. a 600. díl naráz, a to rovnou z našeho nového studia.

Více

Záznamy z klubovny: Games Off #14 – Ze stolu, od stolu a na kaši

Co je nového v našich životech? V aktuálním Games Offu probíráme zážitky ze srazu s vámi, našimi věrnými čtenáři, diváky a posluchači, ale také spouštění nového sesterského webu o deskových hrách. A taky spoustu dalších příhod z našich neherních aktivit.

Více

Záznamy z klubovny: Fight Club #599

Večer nás čeká odhalení nového Silent Hillu (který bude nejspíše remake). Co bychom rádi slyšeli? A chceme se vlastně do zkaženého světa tohohle hororu vracet?

Více

Záznamy z klubovny: Fight Club #598

První Fallout vyšel před 25 lety. Tak si pojďme zavzpomínat na celou sérii!

Více

Záznamy z klubovny: Games Off #13 – Poměřování wurstů

Další díl o pokecu z našeho života. tentokrát bude Pavel vyprávět o své pracovní cestě do Německa, Patrik nám povypráví o výstavě deskovek a Aleš se přidá se svými historkami.

Více