ELLEness by ELLE Czech

Podcasty ELLEness pro vás připravuje redakce ELLE a Zorka Hejdová. Všechny díly mají společné téma – zdravý životní styl. Ten ale v našem podání rozhodně není synonymem pro diety a nesmyslné trápení. Proto se každý čtvrtek můžete těšit na zajímavé rozhovory s odborníky nebo osobnosti, kteří vás mohou přiblížit k tomu, abyste se cítili wELLE!

UvádíBurda International CZ

Všechny epizody

ELLEness by ELLE Czech: Elleness / Zea

Tanečnice, zpěvačka i herečka. Našim dalším hostem je multitalentovaná kráska Zea. Pobavili jsme se o kariéře, konkurenci, plánech a snech do budoucna i její přístupu ke kráse. A na talk se Zeou se můžete těšit i na ELLEphorii. Už máte lístek?

ELLEness by ELLE Czech: Elleness se Zuzanou Novákovou Stráskou

Dnes k našemu mikrofonu usedla inspirace tisíce žen, maminka, kreativní duše a podnikatelka Zuzana Nováková Stráská, se kterou jsme probrali její styl a pohled na módu, influencerství a Instagram, mateřství i kariéru v módě.

ELLEness by ELLE Czech: Elleness / Klára Rott

O založení vlastní beauty značky, zbytečnosti vody v produktech i tom nejdražším oleji na světě. Náším dalším hostem je Klára Rott, se kterou se můžete brzy setkat i na blížícím se festivalu krásy, ELLEphorii.

ELLEness by ELLE Czech: Elleness / Jana Dragová

O našich hranicích, pověstném life-work balance a především syndromu vyhoření hned z první ruky. Naším dalším hostem je osobní a firemní kouč Jana Dragová, která se podělila o svůj nelehký příběh, i o to jak ze začarovaného kruhu ven

ELLEness by ELLE Czech: Elleness / Antonie Formanová

O rodině, kočovném životě, slavném příjmení a hlavně budoucnosti. Poslechněte si rozhovor s Antonií Formanovou, naší třetí coverstar ELLE 7, kterou stále najdete na stáncích.

ELLEness by ELLE Czech: Elleness / Aňa Geislerová

Aňa Geislerová – talentovaná herečka, nádherná žena, cover star červencové ELLE a host našeho dalšího dílu podcastu. Povídali jsme si o filmových festivalech, lokálních i zahraničních projektech, superženách i ženě prezidentce.

ELLEness by ELLE Czech: Ellenes / Hana Vágnerová

Herečka, nově scenáristka a žena s neuvěřitelnou energií. Dnes je naším hostem jedna ze tří cover stars červencové ELLE a tvář ELLE Beauty Lounge – Hanka Vagnerová a popovídat jsme se stihli úplně o všem!

ELLEness by ELLE Czech: Ellenes / Zuzana Fryaufová alias Zuzeta

Zuzana Fryaufová alias Zuzeta je pravidelnou přispěvatelkou ELLE. Má názor, nebojí se otevírat nejrůznější témata, která zrovna hýbou společnosti a my jsme s ní probrali sociální sítě, podnikání, zdraví, děti i cestování.

ELLEness by ELLE Czech: Elleness / Veronika Ohrádková

V našem novém dílu jsme přivítali spoluzakladatelku projektu Slow Femme, Veroniku Ohrádkovou a popovídali si s ní o údržitelnosti, pomalé módě, i o tom, co každá z nás může udělat pro sustainable šatník.

ELLEness by ELLE Czech: Elleness / Jitka Nováčková a Olga Plojhar

Tři kamarádky, tři mámy a spousta smíchu. Zorka Hejdová, Jitka Nováčková a Olga Plojhar vzdali hold mateřství a dobře se u toho pobavily.

ELLEness by ELLE Czech: Elleness / Terezie Kovalová

“Dnes jsme si k rozhovoru pozvali hudebníci a modelku Terezii Koval, se kterou jsme probrali její životní filosofii, vztah k údržitelnosti (tipy od ní najdete i v ELLE 5) i plány do budoucna.” 

ELLEness by ELLE Czech: ELLENESS / Miroslav Romaniv

“Dnes jsme se rozhodli pobavit o módě s jedním z předních českých stylistů i influencerem Miroslavem Romanivem. Jak vnímá styl v Čechách, čím se liší personální styling a práce pro časopisy i to, jak se  díky němu proměnil styl jeho přítele.”
 

ELLEness by ELLE Czech: ELLENES / Adéla Porubská, zakladatelka Yoga Movement studia

“O józe a cestě k ní, životě v Singapuru a budování vlastní značky. To vše jsme stihli probrat se zakladatelkou studia Yoga Movement, Adélou Porubskou.”

ELLEness by ELLE Czech: ELLENESS – Ester Kozlovská

Dnes jsme si k rozhovoru pozvali Ester Kozlovskou, zakladatelku projektu Breathwork meditace, která nám prozradila, jak terapeuticý může být dech a jeho různé podoby.

ELLEness by ELLE Czech: ELLLENESS – Adam Pavlovčin

“Seznamte se s čerstvým vítězem Superstar, zpěvákem a umělcem s osobitým stylem, Adamem Pavlovčinem. Povídali jsme se o jeho pocitech z výhry, novinkách, které chystá,  beauty rutině i propojení s queer komunitou.”

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Ilona Bittnerová

Dnes jsem se zabývali čistě ženským tématem. O menstruačním cyklu, alternativních hygienických pomůckách i trendech v tomto odvětví jsme se povídali s Ilonou Bittnerovou, zakladatelkou blogu Kalíšek.cz a ženou, která jako první přivezla do Čech menstruač…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Pavlína Němcová

Dnes jsme si pozvali supermodelku, podnikatelku a krásnou ženu, která k nám přivezla unikátní metodu neinvazivního omlazení, Pavlínu Němcovou a popovídali si nejen o kráse, ale i o přístupu k životu, dnešní době, modelingu i mateřství.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Tomáš Ďurán

V novém dílu podcastu jsme přivítali pohybového terapeuta a zakladatele studia Ideal Move, Tomáše Ďurána. Který se věnuje především funkční podologii a učí správný postoj, dech, chůzi i pohyb celkově.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Lucia Ginger Molčányiová

Dnes jsme se rozhodli popovídat o ženskosti, sebevědomí i tanci. O tom, jak se to vše dá propojit a popřípadě svou ztracenou ženskost znovu objevit. Našim dnešním hostem je tanečnice, lektorka a autorka projektu Diva Retreat Lucia Ginger Molcanyiova

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Yvona a Valeria Cascino

Dnes jsme se bavili o nehtech a všem s nimi spojeném. Na naše otázky odpovídaly Yvona a Valeria Cascino – máma s dcerou a zakladatelky beauty oázy Silk Ferries.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Yvona a Valeria Cascino

Dnes jsme se bavili o nehtech a všem s nimi spojeném. Na naše otázky odpovídaly Yvona a Valeria Cascino – máma s dcerou a zakladatelky beauty oázy Silk Ferries.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Jana Lhotová

S tajemstvím dokonalého make-upu, přípravy pleti před jeho nanesením, správného výběru barev a textur i trendy na sezonu podzim a zima nás v novém díle podcastu seznámila Jana Lhotová, Lancôme national make-up artist.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Kateřina Fadljevičová.

Co je lymfa, jak poznáme, že s ní není něco v pořádku, a jak postupovat dál, když opravdu není? O tom všem jsme se povídali se zakladatelkou programu Nopills.cz, Kateřinou Fadljevičovou.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – MonikaRyjáčková

O vlasech jsme se v našem podcastu už bavili několikrát. Dnes jsem ale s tricholožkou Monikou Ryjáčkovou z Clinical Hair & Health podrobně probrali vše, co se týká pokožky hlavy, problémy jako je alopecie, lupy i seborea, a jak s nimi zatočit.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Kateřina Kopicová a Lucie Paurová

Jaký máte vztah ke svému tělu? Umíte milovat nebo přijmout své nedostatky? O čem je projekt Tělo s příběhem, jak vznikl a jaký je jeho cíl nám přišly povyprávět Kateřina Kopicová a Lucie Paurová.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Miroslava Myšička

Vlasy řeší všichni, proto v našem novém dílu podcastu ELLEness jsme přivítali jednu z nejznámějších a nejúspěšnějších hair stylistek i kreativní ředitelku Red Salonu v Praze, Miroslavu Myšičku.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – MUDr. Bc. Peter Kicko

Akné není problém jen dospívajících. Co dělat, když se s ním potýkate i v dospělosti a co to může způsobovat jsme si povídali s MUDr. Bc. Peterem Kicko z Aether Clinic Prague.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Eliška Remešová

Jak jste na tom se vztahy, především těmi partnerskými? S psycholožkou, psychoterapeutkou a lektorkou Eliškou Remešovou jsme se pobavili o párové terapii, jak je u nás vnímána, kdo by na ní měl jít i kdy.
 

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Markéta Horáková

Chůze léčí a chůze s terapeutem je ještě účinnější. Dnes jsme si povídali se zakladatelkou Projektu Terapie v lese, Markétou Horákovou.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Natálie Kotková

Dnes jsme si o zdravém životním stylu povídali s Natálii Kotkovou – modelkou, blogerkou, influencerkou a zarputilou sportovkyní. Prozradila nám, jakému pohybu absolutně propadla, jak zůstává neustále aktivní i pozitivní, a jak vypadá její každodenní ritu…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Inéz Cusumano

Další díl podcastu ELLEness je tu. O síle vůní, aromaterapii a přírodní kosmetice se dnes budeme bavit s majitelkou Chateau Mcely a zakladatelkou čistě přírodní kosmetické značky Mcely Bouquet, paní Inéz Cusumano.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – MUDr. Elizabeth Pavlíčková PhD

Opalování – velké téma, které je aktuální nejen v létě nebo na dovolené. Jak poznat rakovinu kůže, jak vybírat opalovací přípravky, kdo by se čím měl mazat a kdy. To vše jsme probrali s MUDr. Elizabeth Pavlíčkovou PhD.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Šárka Simonidesová

Hormonální rovnováha je pro ženské zdraví nezbytně nutná. S čím vším si dokáže poradit hormonální jóga, jak je náročná a odkud se vlastně vzala? Na všechny tyto otázky a mnohem víc nám odpověděla Šárka Simonidesová.

ELLEness by ELLE Czech: ELLENESS – Lucie Vakoljová

Po delší odmlce se k vám vracíme s novým dílem podcastu ELLEness. S naším hostem Lucii Vakoljovou jsme si povídali na téma sebelásky, sebepřijetí i fenoménu bodypositive.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Hana Fořtová

O udržitelnosti, sustainable životním stylu a také o tom, proč je to tak důležité a často skloňované téma jsme si promluvili s Hankou Fořtovou, spoluzakladatelkou Frusack.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Lada Brůnová

Dnes se budeme povídat o nelehkém, ale velmi aktuálním tématu, o poruchách příjmu potravy. Dalším hostem podcastu je Lada Brůnová, která si prošla anorexii a nebojí se o ní otevřeně mluvit.
 

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – František Bartoš

Dech je tak přirozená věc, že by nás ani nenapadlo, že to můžeme dělat špatně. Našim dalším hostem je František Bartoš, který je odborníkem přes systém dechových cvičení Vítězný dech a pro něhož je dýchání lékem.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Jitka Pouzarová

Umění prožít věci naplno, všímat si, co se s námi děje teď a tady je k nezaplacení. Díky němu se zcela změní náš pohled na svět i to, jakým způsobem život prožijeme. Mindfulness, to je téma našeho nového dílu, do kterého jsme si pozvali Jitku Pouzarovou …

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Eva Hájková

Prevence je neuvěřitelně mocná! O její síle, virových onemocněních a zodpovědnosti, který každý nese za vlastní zdraví, jsme se povídali se specialistkou v preventivní, funkční medicíně a výživě, Evou Hájkovou.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Martina Ptáčková

Martina Ptáčková, osminásobná mistryně světa v bojových spotech, by položila na lopatky i Xenu. S námi si popovídala o předsudcích v této disciplíně, o tom, proč by i ženy měly zkusit tento druh pohybu, jaké jsou předpoklady pro větší úspěchy, a kde bere…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Helena Suchomelová

V novém díle podcastu ELLEness jsme se věnovali běhu. Pořadatelka běžeckých kurzů Jdu běhat, Helena Suchomelová, nám poradila, jak začít a nepřestat, jak správně dýchat, na co si při tomto pohybu dávat pozor i jak často ho provozovat.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Michaela Duffková

Alkoholismus – problém, o kterém se stále nemluví tolik, kolik by se mělo. O tom, jak poměrně jednoduché je propadnout závislosti, spadnout na dno, vyléčit se z toho, znovu začít žít plnohodnotný život, pomáhat a šířit osvětu si s námi přišla popovídat M…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Eliška Lechnerová

Proč je správné držení těla tak důležité pro naše zdraví? Jaké nejčastější problémy řeší ženy, kdy vyhledat odborníka a jak se dát dohromady po porodu? Odpovědi na všechny tyto otázky zná instruktorka, osobní trenérka a zakladatelka pohybového studia Poh…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Michaela Luňáčková

Co je paleo stravování, program Whole 30, jakou s sebou přináší životní filosofii a výhody či nevýhody? Poslechněte si rozhovor s Michaelou Luňáčkovou, autorkou blogu Yummy Paleo.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Ester Berdych Sátorová

Ester Berdych Sátorová – krásná modelka a milovnice zdravého životního stylu se rozpovídala o své nejednoduché cestě k rovnováze, beauty rituálech, o tom, jak ráda tráví svůj volný čas i o pravidelné rubrice v magazínu ELLE.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Johana Hamaďáková

Jako dalšího hosta jsme u nás přivítali Johanu Hamaďákovou, wellness a fitness consultant. Jak na pohyb v dnešní specifické době? Kde najít motivaci, na co si dát pozor při samotném cvičení a jak to asi bude vypadat v budoucnu? Stihli jsme toho probrat o…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Petra Drvoštěpová

Dnešní díl podcastu Ellness je o organické kosmetice, aktivních látkách, které nám nabízí příroda a každodenním beauty rituálu. Naše pozvání přijala Petra Drvoštěpová, zaladatelka kosmetiky Yage.
 

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – MUDr. Tereza Filová

Početí, těhotenství, šestinedělí, kojení, dětská první pomoc a mnohem víc. Dnes nám všechny otázky zodpověděla MUDr. Tereza Filová, která kromě toho, že pracuje v nemocnici, je autorkou blogu www.lecimdeti.cz a přednáší.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Kateřina Vacková

V novém díle podcastu ELLEness přivítejte lékařku a zakladatelku organizace LOONO, Kateřinu Vackovou. Dozvíte se například, jak na samovyšetření prsou i varlat a především, jak důležitou roli v našem životě hraje prevence.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Barbora Nosková Mosorjaková

V novém dílu podcastu ELLEness jsme se věnovali zdravému stravování a smysluplnému přístupu k jídlu podle modelky, food stylistky a maminky, Barbory Noskové Mosorjakové, která umí nejen krásně pokrm naservírovat, ale také promyslet jeho složení a dobře u…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Klára Pokorná

Pojďte se s námi nabít pozitivní energii, kterou doslova srší náš další host. Klára Pokorná alias @klara_yoga vás svým přístupem určitě donutí zvednout se z gauče a začít se hýbat. Protože sport je nutný a je to druh sebelásky.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Klára Nová

Chodíte na kontroly k zubaři pravidelně? A myslíte, že to stačí? Pozvali jsme na rozhovor dentální hygienistku Kláru Novou DiS. et DiS., která  nám prozradila, jak správně pečovat o svou dutinu ústní, a co vše způsobí  její zanedbání.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Viktoria Ortner

V novém dílu podcastu ELLEness jsme přivítali krásnou modelku, covergirl prosincového čísla ELLE a milovníci správné péče o pleť, Viktorii Ortner, která nám prozradila svá tajemství beauty rutiny.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Not So Funny Any

Tentokrát jsme si do podcastu pozvali Anežku Chudlíkovou, alias Not So Funny Any, youtuberku, influencerku a zakladatelku veganské kosmetické značky Any Cosmetics.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Veronika Allister

Biohacking, nový směr, obor, filosofie, kterému propadá čím dál, tím více lidí. Vše o něm se dozvíte od autorky knihy Hoř pomalu a blogu www.codeoflife.cz, Veroniky Allister.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Hynek Medřický

Spánek, cirkadiánní rytmus, modré světlo a jeho negativní i pozitivní vlivy – vše o těchto pojmech a mnohem víc, nám v novém díle ELLEness prozradil Hynek Medřický.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Monika Bagárová

Monika Bagárová – zpěvačka, čerstvá maminka a cover star nové ELLE. Jak se změnil její život s narozením dcery? Jak dnes vypadá její beauty rutina, a kde nyní bere čas na sebe? To vše se dozvíte v novém díle ELLEness.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – MUDr. Jan Vojáček

Co je to funkční medicína, s čím nám pomůže a jak dokáže zlepšit kvalitu našeho života? Do nového dílu podcastu jsme si pozvali lékaře preventivní, funkční medicíny a výživy i autora knihy “Umění být zdráv” MUDr. Jana Vojáčka, CFMP.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – MUDr. Monika Kavková

Anti- age to je velké téma. Kdo by se nechtěl každé ráno dívat do zrcadla na stejně svěží a mladý obličej, jako před léty? O estetické medicíně a mýtech spojených s ní jsme se v novém díle podcastů bavili s jedním z nejpověřenějších odborníků u nás, MUDr…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Lenka Havlíček

Co je primal životní styl a stravování? Představila nám  ho Primal Health Coach Lenka Havlíček, která svou prací i na svém blogu vyvrácí mnoho mýtů ohledně zdravého životního stylu.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Veronika Benešová

Les Mills – tento zajímavý sport, jeho výhody a druhy nám přišla představit Veronika Benešová, mezinárodní master trenérka, která se do něho zamilovala už při první lekci a dnes si bez něho, a celé Les Mills komunity nedokáže představit svůj život.

ELLEness by ELLE Czech: ELLLEness – Anna Marešová

Dnes tu máme trochu pikantní téma. Popovídali jsme se s designérkou Annou Marešovou, která kromě jiného stojí za značkou Whoop.de.doo a navrhuje originální a zdraví prospěšné intimní pomůcky pro ženy

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Nina Formánek Jaganjacová

Jak jsme na tom s informovanosti o svém zdraví? Naším dalším hostem je Nina Formánek Jaganjacová, zakladatelka společnosti HealthBase a neziskové organizace Sifty, která se snaží šířit osvětu o tom nejdůležitějším, co máme.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Marie Salomonová

“Duševní zdraví, téma, které se často opomíjí, a o kterém se moc nemluví. Přitom právě ono je nezbytnou součásti naplněného a kvalitního života. Proto, jsme si do našeho nového dílu podcastu Elleness pozvali Marii Salomonovou, zakladatelku neziskové orga…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – MUDr. Petr Hora, MBA

Na co všechno mají vliv naše střeva? Zajímá vás, jak rozklíčovat pojmy mikrobiota, mikrobiom a genom? A jak správně pečovat o svou střevní mikroflóru? Všechny tyto otázky nám zodpověděl MUDr. Petr Hora, MBA – ředitel centra 5PMedicine.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Hanka Phamová

O organické kosmetice, vývoji nových produktů i tak oslavované látce, jakým je kokosový olej jsme si v novém dílu podcastu ELLEness povídali se zakladatelkou vlastní značky OSTĒ, Hankou Phamovou.  

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Hanka Valášková

Emoční jezení, pocity méněcenosti, nutkání být ve všem perfektní i neschopnost se mít ráda, s těmito problémy i spoustou jiných vám pomůže terapie. Přesněji hypnoterapie a ještě přesněji metoda RTT, kterou se zabývá náš další host, hypnoterapeutka Hanka …

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Iva Bílková

V novém dílu podcastu ELLEness jsme probrali téma, které je v létě aktuálnější, než kdy jindy – plavání. Pro koho je vhodné? Proč je tak prospěšné? Jaké jsou největší chyby při tomto sportu, a jak při něm správně dýchat? Odpovědi na všechny tyto otázky a…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Kateřina Mlejnková

Naším dnešním hostem je jedna z nejnadanějších, nejextravagantnějších make-up artistek a beauty expertka ELLE, Kateřina Mlejnková, nebo-li Koki. Prozradí vám nejaktuálnější trendy v líčení, jak můžete make-upem podtrhnout svou osobnost a zajímavé tipy na…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Jakub Kraus

Dnešní díl podcastu ELLEness je o zdravé stravě, rozumnému přístupu ke stravování a životnímu stylu celkově. Jakub Kraus, osobní trenér a spoluzakladatel krabičkové stravy na míru Vitalbox, vás přesvědčí o tom, že dostat se do formy není o drastických di…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Veronika Milá a Klára Nestěrová (Líčírna)

V dalším díle podcastu ELLEness jsme přivítali dvě kamarádky, Veroniku Milou a Kláru Nestěrovou, které založily oázu pro všechny milovnice přírodní a organické kosmetiky, Líčírnu. Určitě vás bude zajímat proč přemýšlet o pečující a dekorativní kosmetice …

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Pavel Macek

V dalším díle našeho podcastu jsme přivítali mistra čínských bojových umění, šéfinstruktora vůdčí české školy silového a kondičního tréninku KB5, Pavla Macka, který také v ČR jako Master StrongFirst Instructor reprezentuje prestižní mezinárodní školu síl…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Marta Dřímal Ondráčková

Jestli hledáte cestu, jak si z tváře vymazat stopy času, vypnout pleť a získat zdravou barvu, rozhodně musíte vyzkoušet face jógu. Naším dalším hostem je herečka a moderátorka Marta Dřímal Ondráčková, která toto “cvičení” praktikuje už přes devět let a n…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Tomáš Ric a Jakub Florian Hiermann (Pigmentarium)

Z dalšího dílu podcastu ELLEness se dozvíte vše, co jste kdy chtěli vědět o vůních. Jak se vyrábí, co jsou niche parfémy a čím se odlišují od těch klasických i to, jak se parfémářem stát. Všechna tato tajemství nám prozradilo duo tvořící značku PIGMENTAR…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Barbara Skuherská

Propojení těla a duše, radost z pohybu a absolutní harmonie – to je koncept, kterým se řídí studio Namastery a jeho zakladatelka i lektorka Barbara Skuherská, naš další host podcastu ELLEness.
 

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Barbora Podzimková

Perfektní tělo, vlasy i pleť – taková je představa o světových modelkách. Ale i ony si rády odpočinou od make-upu a zavřou se doma v teplácích na den nebo dva. Do nového dílu podcastu ELLEness jsme pozvali topmodelku Barboru Podzimkovou, která nám povědě…

ELLEness by ELLE Czech: ELLLEness – Karolína Wernerová

V dalšímu díle podcastu ELLEness se od Karolíny Wernerové, online redaktorky, která má na starosti Elle Beauty Club, dozvíte, jaké kroky v péči o pleť je lepší nevynechávat i koho se vyplatí sledovat na sociálních sítích, abyste věděli o posledních make-…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Martin Tyl

Jaké nejčastější chyby děláme v péči o vlasy? Co je nyní nejvíc trendy, jak se starat o pokožku hlavy, i kdo je pro něj velkou inspirací nám v novém díle podcastu ELLEness prozradil vlasový mág, kadeřník hvězd a majitel salonu New You, Martin Tyl.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – David Machala

Hledáte zajímavý způsob, jak si zpestřit svůj tréninkový plán, zlepšit kondici nebo posunout své hranice ještě dál? Zkuste gunning! Co to je, jaké jsou výhody tohoto cvičení a pro koho je vhodné nám přišel povědět osobní trenér a instruktor David Machala…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Eliška Matějková

Masáž obličeje dokáže s vaším vzhledem i psychikou zázraky. A nemusíte za ni utrácet tisíce ročně. Stačí se naučit jednoduchou techniku Guasha vycházející z čínské medicíny a z koupelny máte rázem luxusní spa. Na její účinky a správné provedení se v to…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Shivo

S její pomocí si vyčistíte mysl, aktivujete energii i zbavíte napětí. Řeč je o meditaci. O tom, jaké druhy existují, a že to není jen o klidném sezení a rozjímání, vám v tomto díle podcastu ELLEness povypráví Shivo, který se stará o OSHO informační centr…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Valentina Nízká

ELLEness podcast se po krátké odmlce vrací s novým dílem! Tentokrát si Zorka Hejdová při příležitosti 50. výročí Dne Země povídala s šéfredaktorkou ELLE Valentinou Nízkou o udržitelnosti v módě a novém květnovém vydání, které vznikalo převážně z #homeoff…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Monika Marešová

Tentokrát máme speciálního hosta, naši beauty expertku a spolupracovnici Moniku Marešovou. A zeptali jsme se jí na otázky, které nám poslaly čtenářky ELLE prostřednictvím Instagramu. V tomto díle se dozvíte například, jak často Monika cvičí, co běžně den…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Jiří Žákovský

Tentokrát se v ELLEness dozvíte vše o saunování. Víte, jak dlouho v sauně pobývat? Jakým způsobem se pak ochlazovat a odpočívat? Nebo vás snad zajímá, jak je to se sexem v sauně? Na to vám odpoví saunový mistr, držitel mnoha ocenění v tomto oboru, Jiří Ž…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Petr Mára

Petr Mára – přeborník na technologické novinky, průkopník v oblasti podcastů v Čechách a také člověk, který už více jak 619 dní jí především maso. Je to těžké? Má to vliv na postavu? A jakou nemoc můžete překonat tímto stravováním? To vše se dozvíte v no…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Lenka Průšová

Kanabidiol – zázračná látka, která může změnit historii kosmetologie. O tom, co to vlastně CBD je, jak se získává a především o jeho účincích na pleť se do našeho podcastu ELLEness přišla povídat hodnotitelka bezpečnosti kosmetických produktů a formuláto…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Janina Černá

Dokážete si představit život bez cukru? A víte vůbec, kde všude se skrývá? Naším hostem je Janina Černá – zakladatelka blogu Cukrfee.cz i speciálního programu, díky němuž se zbavíte závislosti na cukru. Poslechněte si nový díl ELLEness, který vám jídlo p…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Zuzana Klingrová

Jóga – to nejsou jen stojky na hlavě, ale hluboká celoživotní filozofie, která dokáže i vyléčit nemoci. O té jsme si povídali se Zuzanou Klingrovou, jogínkou, cestovatelkou a autorkou knihy Jóga po celý rok. V tomto díle vás dokonce čeká i rychlokurz spr…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Denisa Dvořáková & Helena Čechurová

Z otužování se v poslední době stal fenomén. O výhodách a úskálích této praktiky, která má velmi dlouhou tradici, si k nám přišly popovídat topmodelka Denisa Dvořáková a trenérka i výživová poradkyně Helena Čechurová.

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Radek Laci

Do druhého dílu podcastu ELLEness jsme si pozvali osobního trenéra se silným životním příběhem, Radka Laciho, který si také říká “harmonizátor těla a mysli”. Má zcela jedinečný přístup ke cvičení a jeho metody si nemůže vynachválit i řada slavných osobno…

ELLEness by ELLE Czech: ELLEness – Janka Chudlíková

První díl podcastu ELLEness se věnuje tomu nejdůležitějšímu – motivaci a nastavení cílů. Bez těch totiž nejsou výsledky ani změna. Jak k nim přistoupit, aby vaše snaha nebyla zbytečná? To vám prozradí lektorka a koučka Janka Chudlíková.