eWay-Podcasty

Nalaďte se na eWay-Podcasty, podcasty ze světa byznysu, CRM a podnikání. Inspirativní témata, rozhovory i zajímavé tipy. Buďte efektivní s eWay- Podcasty.

UvádíeWay-CRM

Všechny epizody

eWay-Podcasty: Jak připravit skvělou case study

Prezentace firemních úspěchů může potenciální zákazníky přesvědčit, že právě vaše řešení je to pravé. Konkrétní dobře zvládnuté projekty ukazují, že máte veškeré know-how, které zákazník potřebuje. Jak ale světu říct, co se vám vlastně povedlo? Máme pro

eWay-Podcasty: Proč je analýza projektu klíčová pro úspěšnou implementaci CRM

Žádná firma na světě si nechce pořídit CRM systém, který nainstaluje a nikdo jej nebude používat. Lze tomu zabránit důkladnou analýzou. Ale proč je vlastně analýza projektu implementace CRM tak důležitá? Jak nad projektem implementace uvažovat? Na které

eWay-Podcasty: SPIN Selling

Přes třicet let využívají úspěšní obchodníci na celém světě prodejní techniky Neila Rackhama, definované v jeho bestselleru SPIN Selling. Chcete-li zjistit proč je SPIN Selling stále tak oblíbený a relevantní, poslechněte si nový eWay-Podcast.

eWay-Podcasty: O radostech a strastech zavádění CRM systému do MSP

Malé a střední podniky při zavádění CRM systému na rozdíl od velkých společností zpravidla nedisponují velkým rozpočtem či týmem, který by měl potřebný prostor se implementací softwaru detailně zabývat. I přesto lze tímto procesem projít úspěšně. Čemu te

eWay-Podcasty: Případová studie: David Bell

Poslechněte si příběh Davida Bella, právního zástupce z USA v oblasti trestního práva, který implementoval CRM pro organizaci práce svojí i svého týmu. Uvidíte, jak lze eWay-CRM využívat v advokátní kanceláři.

eWay-Podcasty: Fake news

Nepravdivá nebo zkreslená sdělení hýbou světem. Většinou světem politiky a veřejného mínění, ale běžnou praktikou je i marketingové zneužití falešných zpráv. Jak často se setkáváme se lží? A jakým způsobem ji odhalit?

eWay-Podcasty: See Think Do Care

Zeefektivněte vaší marketingovou komunikaci s frameworkem See Think Do Care. STDC vám pomůže rozpoznat aktuální potřeby vašich zákazníků a přizpůsobit tomu vaši marketingovou komunikaci.

eWay-Podcasty: Account Based Marketing

Co je to ABM? A jak můžete tuto metodu aplikovat ve vaší firmě? Poslechněte si další praktický podcast a udělejte ve svém podnikání zase pár kroků kupředu.

eWay-Podcasty: Brainstorming a brainwriting

Plánuje vaše společnost představit nový koncept služeb, uvést na trh novinkovou řadu výrobků nebo zorganizovat venkovní akci pro zákazníky? Prostě hledáte dobrý nápad a nejspíš vám nebude stačit jenom jeden? Pak je nejvyšší čas svolat brainstorming.

eWay-Podcasty: Co je CRM a jak vám pomůže v podnikání – část 2

Co je to vlastně CRM a proč byste ho měli mít? Druhá část eWay-Podcastu na téma Co je CRM a jak vám pomůže v podnikání se zaměřuje na přínosy CRM a na to, jak vybrat ten správný CRM systém.

eWay-Podcasty: Co je CRM a jak vám pomůže v podnikání – část 1

Co je to vlastně to CRM? Co to znamená a proč jej tolik firem využívá? Poslechněte si nový eWay-Podcast a zjistěte, jak vám CRM může pomoci?

eWay-Podcasty: Pravidlo 4P jako základ úspěšného marketingového mixu

Slyšeli jste o marketingovém pravidlu čtyř P? Naučte se vyrobit v ten pravý čas ten správný Produkt na správném místě (Place), za ideální cenu (Price) a s dobře připravenou Propagací.

eWay-Podcasty: Jak může Paretovo pravidlo pomoci při přípravě reklamních kampaní

O Paretově pravidlu už jste možná slyšeli. Stanovuje, že osmdesát procent výsledků je důsledkem dvaceti procent příčin. Ale tušili jste, kde všude se dá využít?

eWay-Podcasty: Content Marketing aneb Jak se nechovat jako nezvaný host

Content marketing je jediný marketing, který ještě funguje. Využijte ho k tomu, abyste zaujali vaše klienty a buďte efektivní. Nový eWay-Podcast vám poradí, jak na to.

eWay-Podcasty: Guerilla Marketing – Když nápad nahrazuje peníze

Jak nás mohou partyzáni inspirovat v marketingu? Zaujměte svou cílovou skupinu s využitím nekonvenčních marketingových technik a nástrojů a ušetřete na reklamě. Buďte efektivní.

eWay-Podcasty: Jak vytvořit fungující reklamu – Písemné zadání

Vytvořte zadání, nebo chcete-li brief, jak říkají lidé z marketingu, pro tvůrce reklamy písemně. Naučte se dobře spolupracovat na vaší firemní reklamě. Definovat cíle vaší komunikace vám pomůže nový eWay-Podcast.

eWay-Podcasty: Jak vytvořit fungující reklamu – Hlavní sdělení

V reklamě máte omezený prostor k vyjádření toho, co chcete potenciálním zákazníkům sdělit. V novém eWay-Podcastu se dozvíte, jak vymyslet sdělení vaší reklamy, aby bylo jednoznačné, relevantní a přitažlivé pro vaši cílovou skupinu.

eWay-Podcasty: Jak vytvořit fungující reklamu – Základy

Jak připravit dobré vizuální a textové návrhy pro reklamní zadání? V novém eWay-Podcastu se dozvíte, jaké jsou základní stavební kameny každé fungující reklamy. Jinými slovy si ujasníte, komu, jak a co chcete sdělit.

eWay-Podcasty: Jak se vydat do marketingové džungle

Nemáte vlastní marketingové oddělení a marketing ve vaší firmě není ani řízený, ani systematický? Poslechněte si eWay-Podcast o marketingu obecně, marketingových cílech a marketingové strategii.

eWay-Podcasty: Jak sníst slona

Začínáte podnikat nebo rozjíždíte nový projekt? Poslechněte si podcast o tom, jak systematicky sestavit firemní poslání, vizi a strategii.