Hoď & Poďcast

Přinášíme nový pořad pro všechny fanoušky házené . Těšte se na rozhovory se zajímavými hosty z prostředí nejen české ale i zahraniční házené.

UvádíŠtěpán Vladyka a Jakub Uhlíř

Všechny epizody

Hoď & Poďcast: Hoď a Poďcast #13 – Iveta Korešová

Iveta Korešová. Jedna z nejvýraznějších postav házené v České republice. Několikanásobná mistryně Bundesligy, nejlepší střelkyně i hráčka tamní nejvyšší soutěže, účastnice mistrovství světa nebo třeba dvojnásobná vítězka superpoháru. To je jen krátký výčet úspěchů, které Ivetu zdobí.

Hoď & Poďcast: Hoď & Poďcast #12 – Martin Galia

Dvanáctým hostem podcastu je brankářská legenda Martin Galia. Zajímají vás jeho začátky? Angažmá v Karviné? Jak se dostal do zahraničí? To i mnohem víc v Hoď & Poďcastu s hrajícím asistentem trenéra reprezentace mužů.

Hoď & Poďcast: Hoď & Poďcast #11 – Handball Ninja

První zahraniční host v Hoď a Poďcastu! Naše pozvání přijal mistr míče Handball Ninja, vlastním jménem Ebiye Jeremy Udo-Udoma. Házená a beach házená není jediným sportem, kde Ebiye uhazuje svá kouzla. Pokud vás zajímá jeho příběh, poslechněte si nás!
The first foreign guest in Hoď & Poďcast! Our invitation was accepted by Handball Ninja, Ebiye Jeremy Udo-Udoma. Handball and beach handball is not the only sport where Ebiye casts her spells. If you are interested in his story, listen to us!

Hoď & Poďcast: Hoď & Poďcast #9 – Hana Kvášová

Po delší době je tu 9. díl a v něm nejužitečnější hráčka loňského ročníku Mol ligy, dlouho letá opora českého nároďáku a aktuální především maminka, Hana Kvášová (Kutlvašrová). S Háňou jsme probrali především aktuální situaci okolo jejího angažmá ve Francii a o rychlém přesunu z domova na palubovky 
Hance děkujeme za skvělý pokec, který proběhl ve stížených podmínkách o dva malé raubíře 🙂 Takže když občas uslyšíte ruchy z pozadí rozhovoru, nelekejte se. Přejeme ať se daří v novém angažmá a dětičky rostou jak z vody.
Prázdniny Hoď & Poďcastu skončily a vy se tak můžete zase těšit na pravidelnější přísun házenkářského obsahu! Budeme moc vděční za jakoukoliv zpětnou vazbu na náš pořad.

Hoď & Poďcast: Hoď & Poďcast #8 – Ondřej Zdráhala

Kapitán házenkářského národního týmu, Ondra Zdráhala, byl naším 8. hostem. Hlavním tématem byla Ondrova házenkářská cesta, také jsme se dotkli Ondrova oblíbeného tématu a to psychiky. Zhodnotili jsme aktuální situaci v extralize a hlavně si skvěle popovídali. 
Ondrovi děkujeme za návštěvu a přejeme , ať se vydaří angažmá, o kterém řekl pár slov na konci podcastu. Vás můžeme ujistit, že to určitě nebylo naposledy, kdy jsme společně něco natočili!
Opět budeme moc rádi, když o našem podcastu řeknete svým kamarádům. Také uvítáme jakoukoliv zpětnou vazbu, protože podcasty jsou právě pro vás.
 

Hoď & Poďcast: Hoď & Poďcast #7 – Jiří Kalemba

Je tu další epizoda a v něm první “neházenkář”, který si však házenou velice oblíbil. Hostem 7. dílu byl Jiří Kalemba

Hoď & Poďcast: Hoď & Poďcast #6 – Jiří Opava

Je tady 6. díl a v něm mezinárodní rozhodčí, expert na plážovou házenou a předseda komise pro alternativní druhy házené ČSH, Jirka Opava. V první polovině podcastu jsme s Jirkou probrali jeho rozhodcovskou kariérou, jaká byla cesta k tomu dostat se na mezinárodní špičku a jak vidí aktuální situaci ohledně rozhodčích v Česku ✌️ Druhou polovinu ovládlo téma plážové házené, které jsme projeli opravdu detailně, dozvíte se, jak vypadaly počátky plážovky u nás, jak to vypadá teď a co nám chybí k tomu, abychom se začali porovnávat i na mezinárodní úrovni

Hoď & Poďcast: Hoď & Poďcast #5 – Jan Landa

V pátém dílu jsme přivítali bývalého skvělého hráče, českého reprezentanta a aktuálně trenéra Lovců Lovosice, Honzu Landu. Společně jsme si popovídali o Honzovo házenkářské kariéře, samozřejmě také o úspěších v národním dresu. S ohledem na jeho momentální zaměření také o trenérství a filozofii klubu Lovosic.
Tak jak je v posledních dílech zvykem, opět jsme se přehoupli přes 2 hodiny povídání, protože vás nechceme ochudit ani o jednu skvělou storku, kterých je v díle nespočet.

Hoď & Poďcast: Hoď & Poďcast #4 – Helena Ryšánková & Boris Aspridis

Do 4. dílu jsme si pozvali hosty rovnou dva, ikdyž občas působí jako jeden. Na webkameře jsme tentokrát měli sympatický pár, momentálně žijící v Rumunsku, Helenu Ryšánkovou a Borise Aspridise. Probrali jsme pro ně společná témata, ale také ta ve kterých jsou každý na své vlastní triko.
Čekají na vás 2 hodiny skvělého inspirativního rozhovoru o tom, jaké nástrahy na vás mohou čekat při cestě za zahraničním angažmá, jaké je to žít v Rumunsku 

Hoď & Poďcast: Hoď & Poďcast #2 – Michaela Hrbková

Naším druhým skvělý hostem byla Michaela Hrbková. S Míšou jsme si povídali především o její házenkářské cestě, mnoha zahraničních angažmá a především o zážitcích s národním týmem

Hoď & Poďcast: Hoď & Poďcast #1 – Dieudonné Mubenzem

Prvním hostem našeho podcastu byl český reprezentant, hráč německého TV Hüttenberg a náš kamarád Dieudonné Mubenzem. V podcastu jsme probrali, jak Dido zvládá toto složité období, jaká je situace ve 2. bundeslize a obecně v Německu. Dozvíte se také více o jeho rodině a neopomněli jsme ani jeho začátky kariéry v Česku a především pak období v reprezentaci. Doufáme, že si rozhovor užijete stejně, jako jsme si ho užili my.
Budeme také rádi za vaši zpětnou vazbu na formát našeho pořadu, tak aby byl pro vás co nějzajímavější, protože vy jste ti, pro které podcast natáčíme. Dido, ještě jednou děkujeme za rozhovor.