INDIAN SHOWTIME

Diskuzní speciál pořadu Indian, který je vysílán pravidelně živě. Zapojte se do diskuze s oblíbenými hosty a moderátory. Získejte pohled do zákulisí Indiana a videoherní scény. K tomu připravená redakční témata zpracovaná do celku, který nikde jinde na českém internetu neuvidíte!

UvádíINDIANTVCZ

Všechny epizody

INDIAN SHOWTIME: S6E36 | Konec šéfa SONY, 20 let Steamu a další novinky

Další epizoda Showtime se zaměří tradičně na všechny důležité novinky. Probereme aktualizace kolem Unity, mrkneme na odchody vývojářů ze zmámých týmů a oslavujeme 20 let se Steamem.

INDIAN SHOWTIME: S6E35 | Unity3D v plamenech, Switch 2 bude mít RTX kartu?!

Tentokrát rozebíráme drama kolem enginu Unity3D a budeme také řešit, co pro vývojáře znamená Nintendo Switch s grafickou kartou RTX.

INDIAN SHOWTIME: S6E34 | Kontroverzní rozhodnutí PlayStationu

Jdeme si povídat o hrách! Probereme nová rozhodnutí PlayStation platformy:oznámení PlayStation Portal a probereme i konkurenční LENOVO Legion GO, který se přidává do PC handheld party.

INDIAN SHOWTIME: S6E33 | Neskutečné zážitky z GAMESCOMu 2023

Nová epizoda SHOWTIME je tady, kde probereme veškeré novinky, které jsme přivezli z německého Kolína nad Rýnem a akce zvané GAMESCOM 2023. Povídáme si o hrách, vývojářích a zážitcích z letošní akce.

INDIAN SHOWTIME: S6E32 | Tak se zase všichni uklidníme…

Je čas se připravit na prázdninovou horečku! Zatímco minuty odtikávají do zahájení letošního Gamescomu a chystá se příval dalších her, Showtime přichází s komentářem událostí posledních dní.

INDIAN SHOWTIME: S6E31 | Hleďte! A wild SHOWTIME appeared!

Kvůli recenzování Baldur’s Gate nestíháme ani pořádně zakládat streamy. Přijměte prosím toto provizorní popsání následujícího… ale vy víte, co se bude dít. Máme novinky, třeba o předraženém remasteru Red Dead Redemption, budeme se divit nad novým Command & Conquer a konci propagace gamblingu na Twitchi a možná přijede i nové Metro!

INDIAN SHOWTIME: S6E30 | Krátký Assassin’s Creed Mirage, Bulánci zdarma, 1500+ schopností v Path of Exile 2

Path of Exile 2 nabídne více jak 1500 originálních schopností, Bulánci přechází do Free to Play, Nintendo Switch 2 přijde v roce 2024, v Rusku se začaly ve velkém pirátit hry a CD Projekt propouští.

INDIAN SHOWTIME: S6E29 | Diablo IV má velké problémy a Overwatch 2 nemá hráče

Overwatch je bezesporu jedna z nejvíce nadějných FPS multiplayerových her. Bohužel vývojáři, kteří nyní nad Overwatchem sedí přiznávají, že nechápou, proč ztrácí hráče. My bychom věděli.

INDIAN SHOWTIME: S6E28 | “NEZVYKEJTE SI!” bouří se vývojáři proti Baldur’s Gate 3

Jaký dopad bude mít nákup Activision Blizzard na herní průmysl? Proč vývojáři nadávají na Baldur’s Gate 3? A jak do toho všeho zapadá Diablo IV, žijeme na pokraji dekadence herní tvorby?

INDIAN SHOWTIME: S6E27 | Za všechny problémy na světě můžou HRY!

SHOWTIME výjimečně přivítá dvojici Myzlivka a Gelua, aby společně probrali témata uplynulého týdne: Francouzský prezident viní hry za vlny nepokojů, Ubisoft plánuje 11 her série Assassin’s Creed.

INDIAN SHOWTIME: S6E26 | Proč nebude AVATAR v češtině a proč PlayStation prohrává?!

Tentokrát se duo Fiola a Gelu pořádně zapovídají na témata kolem aktuálního soudu s úřadem FTC, který řeší akvizici Activision Blizzard. Na povrch vyvstávají nové důkazy o lžích všech stran. A to není vše! Musíme okomentovat společně situaci kolem Ubisoftu a jejich češtiny nadcházejícího Avatara.

INDIAN SHOWTIME: S6E25 | Starfield se nikomu nelíbí a proč hrajeme za jiné pohlaví

Probereme Starfield a proč si lidi stěžují na změny oproti roku 2022, proč všichni hrají BattleBit Remastered a zda je či není výhodné pro Xbox přijít s vlastní virtuální realitou.

INDIAN SHOWTIME: S6E24 | AI už dokáže řídit NPC, Ratchet je na PC a hry, které mají C

Divný titulek videa? Ale za to pravdivý! V dnešním Showtime probereme speciální umělou inteligenci, kterou představil Blizzard. Budeme si povídat o dalších využítích, včetně demonstrace ukázky od NVIDIE, která dovedla skrz AI řídit postavu ve svém demu podle reakcí hráče. Budeme si taky povídat o AMD grafikách, mrkneme na nový trailer Ratchet & Clank pro PC a když zbyde čas, možná sníme i nějakou tu pizzu.

INDIAN SHOWTIME: S6E23 | Levná RTX 4060 Ti, chybové Last Holiday a blížící se GTA VI

Rozebíráme problémový Last Holiday, povíme si něco o grafických kartách, které se svou cenou konečně dostávají na přijatelnou hranici a také nás brzy čeká oficiální odhalení GTA VI.

INDIAN SHOWTIME: S6E22 | Nejlepší hře na světě stačí jen 30 FPS?!

Je nejlepší hrou na světě skutečně nová Zelda? Kdo se zastane vývojářů Dark and Darker? Příliš otázek, tak snad najdeme společně i dostatek odpovědí!

INDIAN SHOWTIME: S6E21 | Nezdá se vám, že hry vychází AŽ MOC rozbité?

Problémová vydání posledních her: Park Beyond, Star Wars Jedi: Survivor a samozřejmě REDFALL od Microsoftu, za který se musí omlouvat i samotný Phil Spencer. Velký Showtime probere všechny aktuality!

INDIAN SHOWTIME: S6E20 | Nekorektní faily vývojářů a vydavatelů

Square-Enix potrollil všechny milovníky detektivních adventur, v pátek vydáváme češtinu na Star Wars Jedi: Survivor a vysvětlíme vám proč. A taktická akce Unrecord překvapila některé hráče.

INDIAN SHOWTIME: S6E19 | RE4 má proč najednou mikrotransakce?

Připravte se na šokující novinky ze světa videoher a bizarní zprávy, které vás donutí se ptát: Proč?

INDIAN SHOWTIME: S6E18 | Ukradený Dark & Darker, prokletý ARK 2 a 6% smůly

V další epizodě Indian Showtime si shrneme novinky kolem pokračování oblíbené survivor akční hry ARK, podíváme se na situaci kolem tvůrců hry Dark & Darker!

INDIAN SHOWTIME: S6E17 | Tohle byly náročné dva týdny…

Dáme si týden pauzu a hned se bortí svět! Neskutečná grafika Unreal Engine 5.2 předvádí divy a The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom dokazuje, že je na čase, aby přišel nový hardware od Nintenda.

INDIAN SHOWTIME: S6E16 | Square-Enix se daří s NFT?! A viděli jste tu žirafu?!

Square-Enix vsadil vše na NFT, jak mu to vychází? Dozvíte se něco o žirafě z The Last of Us, 10 000 zaměstanců přišlo o práci a probereme plány vývojářů Cities Skylines před vydáním druhého dílu.

INDIAN SHOWTIME: S6E15 | Pravdivé leaky: oznámení GTA VI a Counter-Strike 2

Po klasických únicích přichází další rekapitulace. V novém INDIAN SHOWTIME se budeme věnovat GTA VI, Counter-Strike 2, ale také dalším postřehům a reakcím na nejnovější události.

INDIAN SHOWTIME: S6E14 | Jedna hra uspěla, jedna hra zklamala

Nový díl Showtime se podívá na poslední novinky a rozšíří je o kritický komentář Fioly a Gelua. Společně se budou bavit o fiasku Kerbal Space Program 2 a naopak úspěchu Sons of The Forest.

INDIAN SHOWTIME: S6E13 | Chybí vám čeština ve hrách? AI to “zařídí”!

Tentokrát se zaměříme na nedávný český překlad hry Hogwarts Legacy, který udělala A.I. a způsobil paniku u překladatelů kvůli jeho kvalitě. K tomu i rozebereme Atomic Heart.

INDIAN SHOWTIME: S6E12 | Jaká Bradavická kolej je ta nejlepší?

Přípravy na Hogwarts Legacy jsou v plném proudu! Proberme se další salvou novinek. INDIAN SHOWTIME se vrací v plné síle s Fiolou a Geluem.

INDIAN SHOWTIME: S6E11 | Začala Videoherní Krize?!

Je to tak! V dnešní epizodě pořádně rozebereme, co znamená obrovské propouštění lidí v herním byznysu. Rovněž se podíváme na to, jak se posunula celá kauza kolem Ubisoftu a jejich zrušených projektů.

INDIAN SHOWTIME: S6E10 | Skončí Ubisoft s hrami? Nintendo žalovalo neexistujícího člověka

Podíváme se na šílený propad akcií Ubisoftu a co to může znamenat pro budoucnost značky. A taky vám povíme krátký příběh o neexistujícím člověku, kterého zažalovalo Nintendo.

INDIAN SHOWTIME: S6E9 | Budeme nahrazeni umělou inteligencí?

ChatGPT je mocný nástroj. Ale málo kdo ví, že ho začínají využívat i herní programátoři, ale i skripteři. Našim hlavním tématem bude Umělá Inteligence a jakým způsobem funguje.

INDIAN SHOWTIME: S6E8 | Problémový CP, zničený Fortnite a příprava na Game Awards

Projdeme si novinky, které se udály za poslední týden. A rozerebeme i problémový Callisto Protocol – nikoliv naší recenzi, ale s čím se potýkají vývojáři za další problémy, kromě recenzí.

INDIAN SHOWTIME: S6E7 | Urážka hráčů od EA, rozbití Pokémoni a DLC pro Callisto Protocol

Tvůrci Need For Speed to tentokrát opravdu přehnali, rozebereme rozbité Pokémoni a víte, že Callisto Protocol bude prodávat DLC na krev?! Že by inspirace od Bulánků?

INDIAN SHOWTIME: S6E6 | Blizzard končí s Čínou a Google chtěl koupit Epic Games?!

Neskutečné dvě velké novinky – komentujeme konec spolupráce Blizzardu s Čínou a následně probereme, proč chtěl Google koupit Epic Games – protože neuvěříte tomu důvodu.

INDIAN SHOWTIME: S6E5 | Průšvih Id Software, rozbití Bulánci a Bible na Steamu

Jsme připraveni na další vatu? My ano! Jste VY připraveni na další vatu? Tím si nejsme tak jisti. Ale zjistíte to už od 18:00 při premiéře nového dílu SHOWTIME!

INDIAN SHOWTIME: S6E3 | Je Steam nejlepší obchod? Co se stane se Silent Hill?

Dovolujeme si narušit půlku týdne souhrnem dalších novinek. Probereme nový milník Steamu, co se stalo se Silent Hill a čekají nás také spekulace kolem nového obchodu, který chystá sám velký Microsoft.

INDIAN SHOWTIME: S6E2 | THE SIMS 5, NVIDIA ruší RTX 4080, brečení kolem 30 FPS

Další týden, další komentáře a reakce Gelua a Fioly. Probereme zrušení RTX 4080 12 GB, vypolemizujeme Minecraft a také rozproudíme diskuzi SONY vs. Microsoft, kde se SONY snaží zastavit akvizici Activisionu Microsoftem.

INDIAN SHOWTIME: S6E1 | Nekonečný vývoj Skull & Bones a návrat NFS

Tohle je nový Showtime s Fiolou a Geluem. Šestá série přináší dlouho očekávané změny, ale základ se nemění. Každý týden nyní přinášíme vidcast, který shrne všechny důležité informace herní scény.

INDIAN SHOWTIME: S5E42 | Jak dlouho tohle ještě budeme trpět?

Mladík si jde sednout do vězení za zpronevěření GTA VI, zjistíme, jak herní žurnalistika vůbec není stresující a dojde také na herního AVATARa, který podle všeho ohromil nejen Camerona.

INDIAN SHOWTIME: S5E41 | 5x nový Assassin’s Creed? UBISOFT si neumí vybrat…

Probíráme sérii Assassin’s Creed a kam směřuje. Pohádáme se o tom, proč si nemůžeme zahrát famfrpál v novém Hogwarts Legacy a odhalíme, na čem přesně pracuje tvůrce Uncharted.

INDIAN SHOWTIME: S5E40 | Už není potřeba mít GAMESCOM?!

Nové vydání Showtime pravidelně shrne veškeré novinky ze scény. Tentokrát však bude přítomné duo Fiola a Terka, aby společně probrali Gamescom. A taky pár dalších témat, které společně v chatu vymyslíme.

INDIAN SHOWTIME: S5E39 | Jak nám to mohli udělat?!

Připojte se k nové epizodě Indian Showtime, kde Fiola a Gelu proberou zajímavé novinky z celé scény počítačových her. A možná se nad rámec tradiční vaty dozvíte zajímavé informace ohledně odkládání her, souboje PlayStationu s Xboxem a návratu Alone in the Dark.

INDIAN SHOWTIME: S5E38 | Všechno zdražuje?!

Co kutí nového CD Projekt RED? Jak zakročilo VALVE proti šíleným praktikám vývojářům na Steamu, co přesně zdražuje a hlavně proč? To vše a ještě více v nové epizodě SHOWTIME.

INDIAN SHOWTIME: S5E37 | Za tyhle názory by nás měli vyhodit…

Po těžké pauze od vysílání se vrací duo Fiola a Gelu v nabitém SHOWTIME s pořadovým číslem 37! A co vás čeká? Probereme nejzajímavější události a rozčílíme se klasicky nad šíleným herním byznysem.

INDIAN SHOWTIME: S5E36 | EA terčem posměchu, GTA VI a vydání God of War Ragnarök

Jen těžce se připravuje na všechny novinky, které na vás čekají ve speciálním vydáním SHOWTIME! Ale je o čem mluvit. Probereme kdo může za zpackaný Cyberpunk 2077 pro konzole, kdo v česku vydělává nejvíce peněz a kdy vyjde nový God of War Ragnarök.

INDIAN SHOWTIME: S5E35 | Tisíce otevřených světů

Je čas na další SHOWTIME a probrání událostí posledních čtrnácti dní. Blizzard se noří hlouběji do problémů. Final Fantasy dostává konečně pokračování. Capcom oznámil Dragon’s Dogma 2. A v česku se otevřelo nové studio pod vedením zkušených lidí.

INDIAN SHOWTIME: S5E34 | Konec lootboxů, podvod zvaný Abandoned a mikrotransakce v Diablo Immortal

SHOWTIME pokračuje a tentokrát máme žhavé novinky k doprobrání! Víte, že Diablo Immortal má problém s mikrotransakcemi? Nebo, že lootboxy již brzy budou zakázanou mechanikou ve hrách? Anebo jaké úniky nás čekají na letošní ne-E3? Připravte se na smršť novinek v neklasickém složení: Gelu a Wrii.

INDIAN SHOWTIME: S5E33 | Restart The Last of Us a odplata Hidea Kojimy

Nečekané věci se dějí na celé scéně a proto je čas na pořádnou redakci! V tradičním INDIAN SHOWTIME se podíváme na poslední témata a projdeme je hezky od začátku do konce. S plnými doušky vaty a pořádné srandy.

INDIAN SHOWTIME: S5E32 | Nová Mafie v Unreal Engine 5 a Harry Potter na prodej

Dalších 14 dní je za námi, pojďme si spektakulárně shrnout vše důležité. Probereme novinky kolem další Mafie, okomentujeme nerozhodnost Ubisoftu a samozřejmě projdeme prodej licencí Warner Bros.

INDIAN SHOWTIME: S5E31 | Pirátem snadno a rychle za 180 minut

Je těžké se stát pirátem? Tentokrát to rozčístneme! Společně s dalšími novinkami z celého světa. Budeme si povídat o akvizici Twitteru, akvizici Microsoftu i akvizici pirátských aktivit.

INDIAN SHOWTIME: S5E30 | Konec Wargamingu, Ubisoftu a SONY, jak je známe

Svět se neustále mění. Dokazuje nám to každých 14 dní i naše novinková diskuze, kde reagujeme na nejžhavější témata uplynulých dní. Shrneme konec Wargamingu v Rusku, také co si koupí SONY a nejen to!

INDIAN SHOWTIME: S5E29 | Podvod SONY s Gran Turismo 7, Polda 7 a 7 dalších novinek

Polyphony Digital a SONY se mají za co omlouvat. Jejich poslední snaha vytřískat peníze z lidí je naštěstí vykoupená Game Passem. Herní trh se zkrátka mění a je na čase probrat v dalším SHOWTIME, jaký dopad to vše bude mít na nás. POLDA 7 také přišel o důležitý hlas a máme pro vás dalších 7 novinek.

INDIAN SHOWTIME: S5E28 | Návrat Overwatch 2, Returnal multiplayer a oprava Battlefieldu

Těžký život mají vývojáři po celém světě a ještě těžší naše milá redakce, která se probírá všemi novinkami. Probereme nový artbook pro Mafii, znovuzrození Skull & Bones, možná i Overwatch 2.

INDIAN SHOWTIME: S5E27 | Vyhazov ředitele World of Tanks, TenCent = OneCent a datadisk pro Horizon

Horizon bude mít nejspíš datadisk, Trilogie GTA byla opravena, TENCENT koupil 1C, vývojáři pomáhají Ukrajině a Wargaming vyrazil kreativního ředitele World of Tanks.

INDIAN SHOWTIME: S5E26 | Opravený Cyberpunk, filmový Uncharted a GTA na Slovensku

Fiola a Gelu ve speciálním vydání rozeberou filmový Uncharted, budeme spekulovat o pokračování Dead Island a také se podíváme na slovenské GTA, které trhá rekordy.

INDIAN SHOWTIME: S5E25 | Cybergang 2069, GTA jako náborová pomůcka a SONY kupuje Bungie

Představte si situaci, kdy se za posledních 14 dní skoro nic zajímavého nestane. A pak poslední den příprav na vás vyskočí tolik zpráv, že se musíte nachystat na pořádnou vatu. A máme toho hodně!

INDIAN SHOWTIME: S5E24 | Akvizice: řešení každého průšvihu?

Těžká otázka, kterou se budeme zabývat v novém Indian Showtime! Probereme akvizici Activision Blizzard a co to znamená pro herní scénu jako celek. A nezapomeneme na hromadu vaty, jak jste zvyklí!

INDIAN SHOWTIME: S5E23 | Nechceme NFT ve hrách, že ne?!

Trio Fiola, Gelu a Fluppy se vrací do SHOWTIME, aby společně uzavřeli šílený rok 2021 v novinkovém stylu. Budeme si povídat o NFT ve hrách a vzdáme čest vývojáři, o kterém možná ani nevíte.

INDIAN SHOWTIME: S5E22 | Už je to tady. Skoro nic nestíháme…

Stejně jako každý rok, tak i letos je přelom listopadu a prosince naprosto zabijácký. Nejen, že vycházejí různé AAA hry, které nemají jisté své kvality, ale zrovna tak se připravuje vše na uzavření letošní sezóny. Co všechno Indian připravuje a co se sakra děje, že celý tým nestíhá? To vše si povíme v následující mini-edici Showtime, která bude hodně jiná tím, že bud vážně více upovídaná a spontánní, než jak jste zvyklí.

INDIAN SHOWTIME: S5E21 | Among Us ve 3D, seriál Arcane a hacknutí PS5

Připojte se živě ke sledování INDIAN SHOWTIME, shrnutí novinek za uplynulých 14 dní atraktivní a poutavou diskuzí.

INDIAN SHOWTIME: S5E20 | Návrat Splinter Cell, Dbrand vs. SONY a hodnotíme Uncharted trailer

Sledujte shrnutí novinek za uplynulých 14 dní atraktivní a poutavou diskuzí: víme přesně jaký je remaster GTA, povíme si něco o God of War na PC a probereme novinky ohledně fenoménu DUNA.

INDIAN SHOWTIME: S5E19 | Zákaz kohoutích zápasů a trilogie GTA oficiálně

Ani se tomu nechce věřit, ale po dalším měsíci přichází speciální SHOWTIME ve kterém se objeví světoznámá trojice: Gelu, Fiola a Fluppy. Připojte se k strhujícímu shrnutí novinek za uplynulých 14 dní a mnohem více.

INDIAN SHOWTIME: S5E18 | Linux má rád online hry a další novinky

Dámy a pánové, připojte se k dalšímu vysílání našeho redakčního vidcastu Showtime! I dnes si probereme sužující témata herní a popkulturní scény.

INDIAN SHOWTIME: S5E17 | Apple vs. Epic Games, oba vyhráli – oba prohráli

Připravte se na další ožehavá témata videoherní scény. Dnes je na pořadu vaty Apple vs. Epic Games, obrovský únik databáze GeForce Now, budeme hodnotit nového zaměstnance Ubisoftu, podíváme se, zda v Paradoxu náhodou taky nejsou nějaké přešlapy a nakonec Take-Two žaluje autory modifikací.

INDIAN SHOWTIME: S5E16 | Zpátky do školy, přichází super hry!

1. září je vždycky super “respawn” do normálního koloběhu života. A stejně to vnímá i celá videoherní scéna. Někdo si zahraje jen 3 hodiny týdně, někdo bude kvůli novým hrám chodit za školu.

INDIAN SHOWTIME: S5E16 | Zpátky do školy, přichází super hry!

1. září je vždycky super “respawn” do normálního koloběhu života. A stejně to vnímá i celá videoherní scéna. Někdo si zahraje jen 3 hodiny týdně, někdo bude kvůli novým hrám chodit za školu.

INDIAN SHOWTIME: S5E15 | Nové GTA, Among Us ve Fortnite a diskriminace žen v herním byznysu

Nalaďte se na nový SHOWTIME. Jako vždy se podíváme na nejpalčivější problémy herního byznysu. Do Fortnite přišel Among Us, i když uplně jinak. Čeká nás nové GTA a popovídáme si o diskriminaci žen.

INDIAN SHOWTIME: S5E14 | Kauza Blizzard pokračuje a jak daleko je Half-Life 3?

Tentokrát si něco povíme o náročném vývoji Skull & Bones, Netflix se snaží o další adaptace podle her, rozebereme náklady spojené s exkluzivními hrami a nezapomeneme na klasickou vatu!

INDIAN SHOWTIME: S5E13 | Zdědíme lootboxy! Assassin’s Creed MMO a SteamDeck?!

Těžko tomu věřit, ale i o prázdninách se dějí šílené věci na herní scéně a my musíme být u toho. V dnešním SHOWTIME si probereme SteamDeck, dědění skinů a dokonce budeme řešit i recyklaci!

INDIAN SHOWTIME: S5E12 | GTA 6 nebude, SONY ignoruje indie hry a Nintendo zneužívá zaměstnance?!

Dnešní epizoda nezahrnuje jen události 14 dní, ale rovnou celého měsíce. Velké komentářové reakce na novinky o GTA VI, o vypínání her jako MInecraft Earth a Magic Legends a plno vaty!

INDIAN SHOWTIME: S5E11 | Dokážeme správně ocenit dobré hry?!

Improvizace je naše druhé jméno a proto se můžete těšit na plno zajímavých zvratů a diskuzní vaty v podobě Gelua, Fluppyho a Fioly.

INDIAN SHOWTIME: S5E9 | PS5 už nebude, místo něj rovnou PS6?!

Další nášup novinek je tady! Dnes si v SHOWTIME budeme povídat o dostupnosti PlayStation 5 a plánované další verze. Podíváme se na Resident Evil módy, zhodnotíme situaci Capcomu, budeme se smát EA.

INDIAN SHOWTIME: S5E9 | PS5 už nebude, místo něj rovnou PS6?!

Další nášup novinek je tady! Dnes si v SHOWTIME budeme povídat o dostupnosti PlayStation 5 a plánované další verze. Podíváme se na Resident Evil módy, zhodnotíme situaci Capcomu, budeme se smát EA.

INDIAN SHOWTIME: S5E8 | Steam není PornHub, MAFIA 4 a Apex na mobilu

Přichází další nabušený diskuzní speciál. Dnes přehozen na pátek má v sobě ještě více kontroverzních aktualit. Kam nás zavede Mafia 4? A další odpovědi na zajímavé otázky v dnešním vydání SHOWTIME!

INDIAN SHOWTIME: S5E7 | Je tohle konec Epic Games Store?!

Vítejte u dalšího vydání našeho pravidelného redakčního speciálu: Indian Showtime. Pro již sedmý díl v páté sezóně máme opět plno novinek, které chceme probrat. Budeme se bavit o tom, jak SONY zavírá obchody, probereme jak machinace peněžní, tak zločiny videoherní a zakončíme to nadějí na konci tunelu.

INDIAN SHOWTIME: S5E6 | Dnes to snad stihneme včas

Dnes jsme si dali speciální úkol. Prostě začít včas. Sledujte další nabitý díl našeho diskuzního speciálu Indian Showtime, kde se ve studiu Fiola, Gelu a Fluppy, společně rámcově s celou redakcí, zabývají událostmi na celé herní scéně za uplynulých 14 dní. A je toho kotel!

INDIAN SHOWTIME: S5E5 | Německo zakázalo Lootboxy?! A další novinky…

V dnešním vydání Showtime vás opět čeká plno vaty a celá řada videoherních komentářů k událostem v našem živém vidcastu. Fiola, Gelu, Fluppy a zbytek redakce se jednou po 14 dnech sejde, aby spolu probrali, co se to sakra na herní scéně všechno děje. A mnohdy jdou i za hranici her. Ostatně, tak tomu bude i dnes!

INDIAN SHOWTIME: S5E4 | Samý špatný zprávy, NEJDEPRESIVNĚJŠÍ EPIZODA

Další SHOWTIME bude věnován těm nejhorším novinkám, které se na herním světě objevily snad za poslední dekádu.

INDIAN SHOWTIME: S5E3 | Ukradený Zaklínač, kryptobaroni a AI, která krade práci

Tohle si nemůžete nechat ujít! Dnes se v Showtime budeme bavit o procedurálně generovaných postavách v Unreal Engine. Nahradí animátory a 3D grafiky umělá inteligence? Forza Horizon 5 v Japonsku? Čeká nás také klasické Assassin’s Creed? Zároveň si budeme povídat o nedostatku grafických karet z důvodu těžení kryptoměn a podíváme se na koupené zdrojáky CD Projekt RED, které jsme si mohli dovolit vydražit na tajném fóru díky vašim super-chatům. Sledujte, co z tohoto popisku je pravda a co pouhá fikce.

INDIAN SHOWTIME: S5E2 | Hráči zneužitý Keanu, podvrhnuté ocenění TLOU II a SONY hra na Xboxu

Další šílená show se blíží. A tento týden toho máme co peprného probrat! Návrat Mass Effectu, první exkluzivní hra od SONY se objeví na Xboxu a Cyberpunk 2077 získává oficiální podporu modifikací.

INDIAN SHOWTIME: S5E1 | RGB respirátory, odklady her, omluvy a pomluvy

Začátek roku si žádá nový SHOWTIME! Také v roce 2021 se můžete těšit na plno “vaty”, zajímavých novinek a hlavně aktuálních informací od týmu Indiana. Diskuzní speciál startuje svou pátou edici.

INDIAN SHOWTIME: S4E26 | Svět je v plamenech, my vybíráme hry roku

Další díl INDIAN SHOWTIME vás naposledy v tomto roce zavede na redakční debatu ohledně her roku. Probereme poslední novinky a rozloučíme se s vámi se vší parádou!

INDIAN SHOWTIME: S4E25 | Cyberpunk Q&A, krádež fotbalistů a konec Bioware

Přichází další díl INDIAN SHOWTIME. Dnes budeme probírat potápějící se loď jménem Bioware, vyzkoušeli jsme si také Temtem a zkusíme vyřešit, kdo ukradl tváře do her FIFA od EA.

INDIAN SHOWTIME: S4E24 | Únik Cyberpunk 2077, EA se soudí a Apple se snaží?!

Máme za sebou vydání nových konzolí a před sebou nabušený závěr roku. Jak se z toho nezbláznit? Prostě se posaďte, uvařte si kafe, čaj či jinou tekutinu a mrkněte na další díl nej vidcastu v česku!

INDIAN SHOWTIME: S4E23 | Copyright na Twitchi, RTXky prostě nejsou, herní karanténa

Neuvěřitelný další díl největšího herního vidcastu v česku přichází! Opět si Fiola, Gelu a Fluppy společně s chatem vezmou na paškál celou herní scénu. Budeme si povídat o kňourání streamerů proti autorskému právu druhých, popovídáme si o aktuální COVID19 situaci v česku, vystrašíme se v různých halloween hrách a samozřejmě si dáme spousty vaty!

INDIAN SHOWTIME: S4E22 | Řítí se na nás obrození videoher?

Přichází další středa, který bude nabušená těma největšíma novinkama z posledních 14 dnů na herní scéně. Připojte se opět k největšímu hernímu vidcastu českého internetu!

INDIAN SHOWTIME: S4E21 | Jak dopadl soud Epic vs. Apple, česká hra roku a Dračí hlídka

Vítejte u dalšího epického dílu speciálního Indian Showtime vidcastu. Dnes pro vás máme plno zahraničních i domácích herních zpráv!

INDIAN SHOWTIME: S4E20 | Hráči lynčují vývojáře za všechno

Jak zrádná umí být cenzura na různým místech světa? Hodně! Máme téma o tom, jak hry vychází v různých státech v naprosto dechberoucích cenzurovaných verzích. A diskutujeme o novinkách posledních dnů.

INDIAN SHOWTIME: S4E19 | Černý trh s cheaty a BFGPU od NVIDIE

Vítejte u dalšího Showtime, který je výjimečně posunut na čtvrtek! Fiola, Gelu a Fluppy se pokusí sejít a popovídat si o posledních událostech 14 dní. A že je o čem si povídat!

INDIAN SHOWTIME: S4E18 | Epic Games proti zbytku světa

Nový Showtime řeší problém Fortnite na iOS a Androidu z pohledu vývojářů. Epic Games chce lepší podmínky pro všechny vývojáře, nyní ale hrozí, že přijdou o možnost používat ekosystém Apple úplně.

INDIAN SHOWTIME: S4E17 | Lživé HALO Infinite, herní seriály a ANTHEM 2.0

Nezastavujeme, máme zpoždění! SHOWTIME vás opět zavede do neuvěřitelné smršti zajímavostí a herních novinek. ANTHEM se probouzí, šéf Take Two obhajuje vyšší cenu her, z Ubisoftu odchází další klíčový člověk a aby toho nebylo málo, EA si chce jen tak kupovat nadějná studia – proč asi?

INDIAN SHOWTIME: S4E16 | Proč hry zdražují, magický Battle Royale a cenzura Google

Přichází zase Showtime! Opět plný zajímavých témat, novinek, drbů, klepů a zajímavostí. Fiola, Gelu a Fluppy společně proberou ty nejpalčivější otázky v českém a zahraničním gamingu.

INDIAN SHOWTIME: S4E15 | Pojďme si prostě povídat o hrách

Indian Showtime je zpět po 14 dnech, abychom zhodnotili, co se to zase děje na herní scéně. Novinkový souhrn toho nejlepšího! Připojte se k dalšímu redakčnímu vidcastu.

INDIAN SHOWTIME: S4E14 | Vše se mění, vše má svůj čas

Nejen pro Indian Showtime přichází změny! Vítejte u našeho pravidelného videoherního vidcastu, kde probereme nejrůznější drby, novinky a zhlédneme aktuální trailery!

INDIAN SHOWTIME: S4E13 | Twitch a Copyright, nové úniky her a Harry Potter RPG fakt bude

Fiola, Gelu a Fluppy se opět sejdou při krátkém shrnutí všech důležitých novinek, aby společně probrali, co se všechno událo v uplynulých dnech. Tři tématická videa, ve kterých se dozvíte něco o nepokojích v americe a jak moc to ovlivňuje herní scénu. Dále se podíváme o Tencentu a co všechno vlastní a nevlastní. Nakonec pak rozebereme novinky kolem dalšího Call of Duty.

INDIAN SHOWTIME: S4E12 | Zase ta G2A?!

A je to tu zase! G2A se snaží vyrovnat se svou minulostí, přítomností i budoucností. A my se vyrovnáme taky s plejádou zajímavých novinek, které se udály v posledních týdnech.

INDIAN SHOWTIME: S4E11 | Vylepšená MAFIA, PS5 už v říjnu, Tony Hawk a UE5?!

Nový díl SHOWTIME vás zavede hned do několika témat. Budeme si povídat s vývojáři World of Warships, povíme si něco o nové MAFII a máme také sprchu v podobě neprozrazených spoilerů.

INDIAN SHOWTIME: S4E10 | Novinky: Minecraft RTX, Čína banuje a zloba Gordona

Další díl Indian Showtime v sobě bude mít všechno! Drama, horor, vtip, vrozenou romanci i nečekané příběhové zvraty. Karanténa sice trvá, ale to nezastavilo redakci připravit náš diskuzní speciál!

INDIAN SHOWTIME: S4E9 | Život není apríl, dodržujte NDA a myjte si ruce

Nový díl INDIAN SHOWTIME přichází přesně na apríla! Je to vtip? Nebo snad ne? Budeme streamovat nebo ne? Je možné, že je to celé jen léčka?

INDIAN SHOWTIME: S4E8 | E3 zrušena, Horizon Zero Dawn na PC a WarZone je tady

Už je čas panikařit? S Indian Showtime můžeme alespoň panikařit společně! Akce se ruší, doba je zlá, ale to nás nezastaví probrat největší události posledních týdnů.

INDIAN SHOWTIME: S4E7 | Vývojáři ztrácejí nervy

Co se stane, když vývojáři začínají nadávat na věci, na které nemusejí? Hráči chtějí mít jistotu, že si své hry mohou hrát kdekoliv a kdykoliv. To se ale některým vývojářům nezamlouvá.