Investujte do zlata

Je pro vás důležitá finanční stabilita v turbulentní době? Uvažujete jak uchovat hodnotu vašich peněz? Chcete něco hmotného, fyzického co je mimo křehký finanční systém? Zlato je kotva, historicky prověřená jistota, ke které se lidé obraceli v dobách krizí a nikdy je nezklamalo. V našem pravidelném podcastu se dozvíte o ekonomických a historických souvislostech, o tom, proč je tak důležité v této době pořizovat zlato, a jak ho bezpečně nakoupit.

UvádíRenata Vyoralová, Alexandra Hubáčková

Všechny epizody

Investujte do zlata: 21. Tipy, jak vybrat správný síťový marketing

Jak vybrat správný síťový marketing? Koho jiného se na toto zeptat, než člověka, který je v síťovém marketingu více než 18 let! Gabriela Brávník Milfortová je dáma, která nám má co k tomuto tématu říct.   

Investujte do zlata: 20. Co je za úspěchem v podnikání

Cesta podnikatelky Gabriely Brávník Milfortové v podnikání. Co dělá, když má chuť se vším praštit. A její příběh, jak, kdy a proč podnikat začala.

Investujte do zlata: 16. Často kladené otázky

Dá se u Golden Gate nakoupit zlato za hotovost? Musí klient dospořit cílovou částku? Jak probíhá výkup kovů? Jak odprodat rozspořený slitek?

Investujte do zlata: 15. Dominik Stroukal: “Je dobré odejít ze systému”

S Dominikem Stroukalem o současné ekonomické situaci, proč je dobré odejít ze systému, jestli přijdou restrikce od státu nebo bank vůči bitcoinu, a proč se vyplatí investovat do mezilidských vztahů.  Web:  Knihy:  

Investujte do zlata: 14. Jak naučit děti zacházet s penězi

Marcela Hrubošová učí finanční gramotnost nejen děti, ale třeba i řidiče kamionů, a taky seniory. Říká, že nejdůležitější je selský rozum – musíte vědět, jak peníze vydělávat, jak je spravovat a jak je rozmnožovat. …