Mikrovlnky

Mikrovlnky jsou týdenní výběr toho nejlepšího ze zpráv Radia Wave podle Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Zprávy, které nezpůsobí žádnou informační tsunami, ale příjemně rozčeří hladinu vašeho všedního dne.

UvádíČeský rozhlas

Všechny epizody

Mikrovlnky: Miliardář si vyměnil krev se synem a prodavačky otrávila tráva. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlibovější šunky ze zpravodajského háku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Australská „Karkulka“ přežila v lese díky láhvi vína a Brňanda si myslela, že je bohyně

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejchutnější kešu ze zpravodajské misky. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Most na obrazu Mony Lisy je v Itálii a nastávající táta trčel v koloně. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější toasty ze zpravodajského talířku. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa i z regionů.

Mikrovlnky: Žena zažila orgasmus na koncertě a batole zamklo matku na balkoně. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější croissanty ze zpravodajského podnosu. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Žena otrávila svou dvojnici dortíkem a Brňan házel šrouby po silnici. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlibovější pečínky ze zpravodajského pekáčku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Lidé fetovali už v době bronzové a v Brně honili pštrosa. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší banány ze zpravodajského trsu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Švábí sex je zachráněn a běžkyně si nadělala do kalhot. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejsladší brusinky ze zpravodajského paloučku. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Automat na medvědí maso je hit a Kolumbie má potíž s hrochy Pabla Escobara. To jsou nej zprávy týdne

Ivana Veselková a Zuzana Fuksová ve svém podcastu Mikrovlnky vyzobávají ta nejlepší zpravodajská slunečnicová semínka uplynulých dní. Tentokrát se dozvíte, kolik stojí medvědí maso v automatu na jednom nádraží v Japonsku a co všechno si můžete koupit v podobných automatech v Brně.

Mikrovlnky: Nizozemec zplodil 550 dětí a dítě z Brna kutálelo klády na auta. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší palačinky ze zpravodajské pánve. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: V Japonsku řádí sushi teroristé a lupiči hodili na ženu hladkou mouku. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejchutnější jogurty ze zpravodajské mlékárny. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Brňanka ukradla rohožku a žena dostala balík peněz za práci doma. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejchutnější arašídy ze zpravodajské misky. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Penisy jsou delší než před 30 lety a jezevčík nebyl jezevčíkem. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejchutnější makronky ze zpravodajské patisserie. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Sousedi šetří planetu pečením brambor a zločinec se schoval v kostele. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejchutnější sýry ze zpravodajského podnosu. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Japonci 30 let tajně natáčeli nahé ženy a zloděj kradl ledvinky. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejchutnější pletýnky ze zpravodajské pekárny. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Vajgly vyčistí vodu a hradeckému kačerovi se zapalovala lýtka. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejchutnější broskve ze zpravodajské konzervy. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Medvěd v Coloradu si udělal 400 selfíček a Brňan ukradl tuňáky. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejchutnější jahody ze zpravodajského políčka. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Po sýru se dobře spinká a muž chtěl platit lichotkami. To jsou nej zprávy uplynulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejlahodnější mandle ze zpravodajského pytlíčku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Filtrovaná káva není eko a v Brně chytili hotelového fantoma. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejchutnější koktejly ze zpravodajského baru. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Delfíni musí kvůli lidem křičet a farář ztratil šrajtofli. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejchutnější preclíky ze zpravodajského plechu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Brit postavil Stonehenge z ledvinových kamenů a v Brně řádil satanista. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejchutnější mandličky ze zpravodajské misky. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Trendy roku 2023 jsou pohoda a celibát a mladíci balili holky na velké koule. To jsou zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkřupavější rohlíčky ze zpravodajské ošatky. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Lidé si spletli umění s bezvládnou paní a žena ukradla 9 kilo másla. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejbaculatější kanapky ze zpravodajské tabule. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Číňan vzteky snědl kraba a v Brně vyskočil z kaluže muž. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejsladší med ze zpravodajského úlu. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: V Anglii jede lego církev a Brňanka utíkala s kily hovězího. To jsou je zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají tu nejtučnější ricottu ze zpravodajské mlékárny. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Neandrtálci uměli vařit a děti okradly pána o minerálku. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejnaducanější brownies ze zpravodajského plechu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Soudkyně se válela v posteli a tenistky budou nosit tmavé trenky. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmastnější chipsy ze zpravodajského sáčku. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Korupčník schovával úplatky do kuřat a důchodce zachránil pudl. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkřupavější okurčičky ze zpravodajské zavařovačky. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Krysy se pohupují na Lady Gaga a knihomolka útočila nůžkami. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkřupavější croissanty ze zpravodajského plechu. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Papež varoval jeptišky před pornem a žena bojovala pomocí včel. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější salámky ze zpravodajského řeznictví. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Dýně škodí ježkům a na dealera se v Brně stála fronta. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější jednohubky ze zpravodajské výlohy. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Polonahá divoženka tančila u houpačky a bitcoiny nejsou eko. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejchutnější hrášky ze zpravodajského záhonku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Muž je alergický na vlastní sperma a jiný chlapík hrál během operace mozku na saxofon

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmáslovější dortíky ze zpravodajské cukrárny. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy ze světa i regionů.

Mikrovlnky: ​​Mexičan zapálil kresbu Fridy Kahlo a houbové kšefty s nevyplatily. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější croissanty ze zpravodajské pece. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Nová planetka má jméno Špilas a psi odhalí stres v dechu majitele. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmacatější buřty ze zpravodajského ohně. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy ze světa i regionů.

Mikrovlnky: Opice napadají turisty v Tádž Mahalu a zloděj kradl tržbu z mikrovlnky. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmacatější olivy ze zpravodajské misky. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Domov seniorů si najal striptérku a strážníci vytáhli ptáčka. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ta nejsladší povidla ze zpravodajské sklenice. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Děti se raději svěří robotovi a tramvaják našel tašku plnou jehel. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkulatější kdoule ze zpravodajské zahrádky. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Šimpanzi komunikují bubnováním na stromy a Brňan vrtěl pánví. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkřupavější okurčičky zpravodajské sklenice. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Maďaři vyhodili šéfku meteorologů a Brňan chtěl okrást strážníky. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejchutnější borůvky ze zpravodajské stráně. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Mladí Japonci málo nasávají a ženy mohou vyvrcholit na tři způsoby. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější croissanty ze zpravodajské patisserie. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Šachový robot zlomil chlapci prst a v Brně řádil onanista. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější dalamánky ze zpravodajského rynku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Houf nudistů honil zloděje a restaurace bude prodávat kočičí jídla. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejjemnější croissanty ze zpravodajské pekárny. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: V Pákistánu se narodilo kůzle s megaušima a močící Brňan zaútočil. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejjemnější švestičky ze zpravodajského sadu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Osamělá žena falšovala ruské dějiny a v Brně se bojovalo o petržel. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkřupavější dalamánky ze zpravodajské pekárny. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Žena prodávala orgány zesnulých a tučňáci nechtějí papat levně. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmastnější langoše ze zpravodajského stánku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Žena měla zákusek v podpaží a veverky neotěhotní díky pomazánce. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmastnější langoše ze zpravodajského stánku. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Starosta se oženil s aligátorem a Brnem jel cyklista se záchodem. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmasitější olivy ze zpravodajského háje. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Žena vysklila hrncem zastávku a televize radí, jak krást benzín. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty neorosenější jahody ze zpravodajského záhonku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Na Islandu je muzeum penisů a vosy zaujal rozkrok Borovského. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejpikantnější papričky ze zpravodajského záhonku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Ve Švédsku mají sexy popelnice a za urážku v Japonsku je vězení. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší ostružiny ze zpravodajského keříku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Muž se rozvedl kvůli instantním nudlím a děti vyjely na dálnici. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkulatější pomeranče ze zpravodajského keře. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Muž si stěžoval na porno ve výloze a další si vytetoval smrt křečka. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší jahůdky ze zpravodajské stráně. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Kojící žena zahnala orla a muž si vypěstoval penis na předloktí. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlibovější croissanty ze zpravodajské pekárny. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Muž sestrojil kočárek pro rybičky a stresaři jsou sympatičtější. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlibovější šunky ze zpravodajského pultu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Želvy se toulají oceánem a seniorce se ztratilo lečo. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlibovější kýty ze zpravodajského pultu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: V Brně řádil kaktusový fantom a seniorka se stala letuškou. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlibovější bonbónky ze zpravodajského podnosu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Koalí sperma půjde na mrazák a mladík ukradl 72 kondomů. To jsou nejlepší zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkřupavější rohlíčky ze zpravodajské ošatky. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Psí obličeje manipulují s lidmi a Brňanda ukradla kinder vejce. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejnaducanější borůvky ze zpravodajského keříku. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Pošta na Antarktidě hledá personál a v Brně řádí ekomuž. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejpikantnější papričky ze zpravodajského keříku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Lidé nemají čas na laskavost a pervitin byl schovaný u hada. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkřupavější krekry ze zpravodajského tácu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Kompostování lidí je in a zloděj vynadal sám sobě. To jsou nej zprávy uplynulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkřupavější sušenky ze zpravodajského talířku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Pražan si mačkal hada u cukrárny a japonské studentky nesmí nosit culíky. Takové jsou zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkulatější dýně ze zpravodajského pole. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Brňan hlasitě šířil slovo Boží a vězni si napouští kalhoty opiáty. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejpálivější papričky ze zpravodajského keře. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Ztracená kočka se našla po sedmi letech a seniorce smrděla polévka. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmazlavější mozzarellové třešínky ze zpravodajského láku. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: V Brně loupil muž s křivýma nohama a Tinder rande bude i naslepo. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkřupavější okurečky ze zpravodajského láku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Kuna na chorvatském euru nebude a techtle v mracích jsou fajn. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkřupavější chipsy ze zpravodajského sáčku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy ze světa i z regionů.

Mikrovlnky: Myši budou propojené s bitcoinem a seniorku rozzuřil písek na rohožce. To jsou top zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkřupavější rohlíčky ze zpravodajské pekárny. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Muž zaútočil kebabem a hroši poznají kámoše podle hlasu. To jsou nej zprávy uplynulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější jahody ze zpravodajského záhonu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy ze světa i z regionů.

Mikrovlnky: Opilý mladík si hrál na Masaryka a kartely unášejí lenochody. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější kapary zpravodajské sklenice. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Je tu neslzavá cibule a samice delfína má funkční klitoris. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejjemnější pralinky ze zpravodajské cukrárny. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Veverka terorizovala městečko a v Brně krvácel holub. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejjemnější jogurty ze zpravodajské mlékárny. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: V Japonsku vynalezli jedlou telku a vědci měří spokojenost kapybar. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší moruše ze zpravodajského keře. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Důchodce jel omylem do Brna a mladík ukradl dívce peníze díky jejím víčkům. To jsou zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejchutnější ciabatty ze zpravodajské pekárny. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Velbloudi dostali botox a žena usnula v nákupáku. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejchutnější hranolky ze zpravodajského friťáku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Motorkáři provezli mrtvého kámoše a techno bude v UNESCO. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejchutnější nudle ze zpravodajského woku. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Čínský jedlík to přehnal a v Brně zmizela půlka prasete. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejšťavnatější kdoule ze zpravodajské zahrady. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Kliniky předepisují ketamin a Brňan zaútočil kvůli špinavé rohožce. To jsou top zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejšťavnatější brusinky ze zpravodajské stráně. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Finové už nejedou maso a v Brně řádili falešní popeláři. To jsou top zprávy uplynulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejšťavnatější marmelády ze zpravodajské spíže. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Švédové před smrtí uklízejí a Buscemi se převlékl za vlastní meme. To jsou top zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejnadýchanější rohlíčky ze zpravodajské ošatky. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Vídeňské galerie zakládají OnlyFans a robotka uvízla v Egyptě. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmasitější olivy ze zpravodajského háje. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Samouk postavil manželce otočný dům a Brňanka vybafla v obchodě. To jsou nej zprávy uplynulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají tu nejjemnější ricottu ze zpravodajské mlékárny. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Italové prodávají objetí a muž si místo chlebíčků rozbalil indiánky. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejbuclatější olivy ze zpravodajského háje. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Žáci jeli na výlet stripbusem a senior bil do auta kladivem. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají tu nejjemnější šunku ze zpravodajského pultu. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: ​Ital se rozhodl žít jako hobit a z Brňana vypadla kokina. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají to nejjemnější liči ze zpravodajské konzervy. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Hot dog zkrátí život o půl hoďky a Dánové zapichují vlajky do výkalů. To jsou top zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají to nejvláčnější mascarpone ze zpravodajského regálu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Pokojovky můžete šoupnout do hotelu a Tarantino kašle na mámu. To jsou nej zprávy uplynulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejnadýchanější laskonky ze zpravodajské výlohy. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Moravu obchází hospodský fantom a útulek draží psí obrazy. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější mišpule ze zpravodajského keře. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Makaky ovládla alfa diktátorka a appka pozná kočičí náladu. To jsou top zprávy minulého týdne

Ivanu jako milovnici filmu Planeta opic a asertivity zaujala zpráva o tom, že zaměstnanci přírodní rezervace na japonském ostrově Kjúšú jsou svědky emancipace devítileté opičí samice Jakei, která dokázala svrhnout třicetiletého alfa samce Sanču a stát se první vůdkyní 677členné skupiny makaků.

Mikrovlnky: Spermobanka soutěží o nejlepší matroš a Brňan šermoval šroubovákem. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky, ty nejchutnější pirohy ze zpravodajského hrnce. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Kočky jsou důvěřivější než psi a v New Yorku oslavují kozy. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vytahují ty nejnaducanější croissanty ze zpravodajské pekárny. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Ryby jsou závislé na perníku a dětská hračka rapuje o kokainu. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky ty nejhebčí maliny ze zpravodajské zahrádky. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Nazí muži utekli před jelenem a Brňan kradl pro kámoše. To jsou nejlepší zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková obírají v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky ty nejnaducanější ostružiny ze zpravodajského keře. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Humři mají pocity a muž s alzheimerem zapomněl, že je ženatý. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ta nejlákavější stehýnka ze zpravodajského grilu. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Anthony Hopkins zaspal Oscara a žena se probodla kvůli špekáčku. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejtučnější jogurt ze zpravodajské farmy. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Španělští učitelé nosí do školy sukni a Kate Winslet nevadí bříško. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejcukernatější hrušky ze zpravodajského háje. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Opilý Brňan zvládl jen ležet a teenager si vykopal jeskyni. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkypřejší jahody ze zpravodajského košíku. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Ze starostky je popelářka a Brňan si dal tužku do trenek. Dejte si top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejbaňatější hrušky ze zpravodajského háje. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Ze starostky je popelářka a Brňan si dal tužku do trenek. Dejte si nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejbaňatější hrušky ze zpravodajského háje. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.