Mikrovlnky

Mikrovlnky jsou týdenní výběr toho nejlepšího ze zpráv Radia Wave podle Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Zprávy, které nezpůsobí žádnou informační tsunami, ale příjemně rozčeří hladinu vašeho všedního dne.

UvádíČeský rozhlas

Všechny epizody

Mikrovlnky: Samouk postavil manželce otočný dům a Brňanka vybafla v obchodě. To jsou nej zprávy uplynulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají tu nejjemnější ricottu ze zpravodajské mlékárny. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Italové prodávají objetí a muž si místo chlebíčků rozbalil indiánky. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejbuclatější olivy ze zpravodajského háje. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Žáci jeli na výlet stripbusem a senior bil do auta kladivem. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají tu nejjemnější šunku ze zpravodajského pultu. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: ​Ital se rozhodl žít jako hobit a z Brňana vypadla kokina. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají to nejjemnější liči ze zpravodajské konzervy. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Hot dog zkrátí život o půl hoďky a Dánové zapichují vlajky do výkalů. To jsou top zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají to nejvláčnější mascarpone ze zpravodajského regálu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Pokojovky můžete šoupnout do hotelu a Tarantino kašle na mámu. To jsou nej zprávy uplynulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejnadýchanější laskonky ze zpravodajské výlohy. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Moravu obchází hospodský fantom a útulek draží psí obrazy. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější mišpule ze zpravodajského keře. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Makaky ovládla alfa diktátorka a appka pozná kočičí náladu. To jsou top zprávy minulého týdne

Ivanu jako milovnici filmu Planeta opic a asertivity zaujala zpráva o tom, že zaměstnanci přírodní rezervace na japonském ostrově Kjúšú jsou svědky emancipace devítileté opičí samice Jakei, která dokázala svrhnout třicetiletého alfa samce Sanču a stát se první vůdkyní 677členné skupiny makaků.

Mikrovlnky: Spermobanka soutěží o nejlepší matroš a Brňan šermoval šroubovákem. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky, ty nejchutnější pirohy ze zpravodajského hrnce. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Kočky jsou důvěřivější než psi a v New Yorku oslavují kozy. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vytahují ty nejnaducanější croissanty ze zpravodajské pekárny. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Ryby jsou závislé na perníku a dětská hračka rapuje o kokainu. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky ty nejhebčí maliny ze zpravodajské zahrádky. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Nazí muži utekli před jelenem a Brňan kradl pro kámoše. To jsou nejlepší zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková obírají v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky ty nejnaducanější ostružiny ze zpravodajského keře. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Humři mají pocity a muž s alzheimerem zapomněl, že je ženatý. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ta nejlákavější stehýnka ze zpravodajského grilu. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Anthony Hopkins zaspal Oscara a žena se probodla kvůli špekáčku. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ten nejtučnější jogurt ze zpravodajské farmy. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Španělští učitelé nosí do školy sukni a Kate Winslet nevadí bříško. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejcukernatější hrušky ze zpravodajského háje. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Opilý Brňan zvládl jen ležet a teenager si vykopal jeskyni. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkypřejší jahody ze zpravodajského košíku. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Ze starostky je popelářka a Brňan si dal tužku do trenek. Dejte si top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejbaňatější hrušky ze zpravodajského háje. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Ze starostky je popelářka a Brňan si dal tužku do trenek. Dejte si nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejbaňatější hrušky ze zpravodajského háje. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Pizza z automatu Italům nevoní a v Rumunsku očkuje Drákula. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejjemnější vločky ze zpravodajské misky. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Krávy milují vážnou hudbu a bobři odstřihli Kanadu od internetu. Dejte si top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejbuclatější pletýnky ze zpravodajské pekárny. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Japonský starosta si v kanclu udělal saunu a kočka vstala z mrtvých. Dejte si zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejvoňavější fialky ze zpravodajské meze. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Brňanka házela květináči a covid způsobil nedostatek trpaslíků. Dejte si nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejfialovější švestky ze zpravodajského háje. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Kočičí kapela vydala singl a v Anglii ukradli monstrkrálíka. Dejte si top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší laskonky ze zpravodajské cukrárny. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Králíci vykopali památku a zloděj chtěl vrátit sladkosti. To jsou zprávy z minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší laskonky ze zpravodajské cukrárny. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Mafiána usvědčila videa o vaření a umělé inteligenci nejde balení. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší ryngle ze zpravodajské zahrádky. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.
Ivana Veselková, Zuzana Fuksová

Mikrovlnky: Tchajwanci se přejmenovávají na Lososa a Brňan okukoval auto. To jsou top zprávy uplynulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ta nejdužnatější rajčata ze zpravodajského záhonu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.
Ivana Veselková, Zuzana Fuksová

Mikrovlnky: Online čarodějka nadělala paseku a Polsko má nejhoršího řidiče. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmasitější olivy ze zpravodajského hájku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.
Ivana Veselková, Zuzana Fuksová

Mikrovlnky: Želvy zachraňuje majolka a beran na útěku překonal rekord. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejnadýchanější croissanty ze zpravodajské pekárny. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.
Ivana Veselková, Zuzana Fuksová

Mikrovlnky: Žena ukousla muži jazyk a kapela pořádá koncerty pro jednoho. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejdužnatější fíky ze zpravodajské marmelády. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.
Ivana Veselková, Zuzana Fuksová

Mikrovlnky: Japonci chtějí chrám ve vesmíru a žena volala policii kvůli velkému bobku. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší rozinky ze zpravodajské žemlovky. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Advokát vystupoval jako kočička a moravská žena větrala pervitin. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší rozinky ze zpravodajské žemlovky. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Rapper má na čele růžový diamant a seniorka uvízla v blátě. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší rozinky ze zpravodajské žemlovky. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Američanka utratila miliony za slepici a Češka zadržela lupiče sexem. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejčerstvější hrášky ze zpravodajského pole. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Obchod s trávou bojuje proti covidu a Asiat je hodinový společník. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejčerstvější hrášky ze zpravodajského pole. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Brexit krade svačiny a zloděj pornočasopis. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejčerstvější hrášky ze zpravodajského pole. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Auto Knight Ridera je k mání a Dánsko provokuje pohádkou o penisu. Dejte si zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejčerstvější hrášky ze zpravodajského pole. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Zombie socha je k smíchu a policie ve Zlíně nenašla lední medvědy. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkřupavější kukuřičky ze zpravodajského pole. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Na Ježíše někdo nabodl kozí hlavu a saunování je kulturní památka. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejčerstvější hrášky ze zpravodajského pole. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Manželé založili sexshop pro křesťany a žena zničila boží muka. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejnadýchanější laskonky ze zpravodajské výlohy. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Pavouci umí létat a na Brněnsku řádil galantní lupič. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkřupavější kapustičky ze zpravodajského pole. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Schody z Eiffelovky vydraženy za miliony a Brňanka lámala stěrače. To jsou top zprávy minulého týdne

Ivana Veselková se tentokrát musela ve výběru zpráv obejít bez Zuzany Fuksové, která onemocněla a nemohla na aktuálním vydání pořadu Mikrovlnky participovat. Poslala tedy Ivaně aspoň stručné komentáře po internetu, aby posluchači nezůstali ochuzeni o její brněnské postřehy.

Mikrovlnky: Jelen vzal roha s kulovnicí a chilli maniak překonal rekord. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejpikantnější papričky ze zpravodajského guláše. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Britský doktor chce kousek Marsu a na Zélandu volí ptáka roku. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejopraženější mandle ze zpravodajské pánve. A jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Mladíci pronajímají matraci na louce a zloděj utekl jako Popelka. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejčervenější jahody zpravodajského shakeu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Strážník umřel u zápasu kohoutů a metro se zastavilo o velrybu. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejžlutější papriky ze zpravodajského rynku. A jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Mikrovlnky: Van Damme spasil čivavu a ptáci během karantény zpívají svůdněji. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejjemnější pralinky ze zpravodajských bonboniér. A jako obvykle se zaměřily na nevídané zprávy jak ze světa, tak z regionů a hlavně z Brna.

Mikrovlnky: Koník spadl do bazénu a sprinterům pomáhají hýždě. Dejte si top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejtučnější pinie ze zpravodajských strání. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na nevídané zprávy jak ze světa, tak z regionů a hlavně z Brna.

Mikrovlnky: Vrány mají ego a pekař prodává pečivo v telefonní budce. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější maliny ze zpravodajského džemu. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na nevídané zprávy jak ze světa, tak z regionů a hlavně z Brna.

Mikrovlnky: Kanye znectil svou Grammy a Brňanka se schovávala před démony. Dejte si top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají tu nejlahodnější mátu ze zpravodajského rynku. Jako obvykle se zaměřily na nevídané zprávy jak ze světa, tak z regionů a hlavně Brna.