Opravdové zločiny

Lucie Bechynková a Bára Krčmová jako fanynky zločinu vyprávějí zákulisí a detaily těch nejzásadnějších světových případů. Nechybí ani speciály s příběhy z Česka, od fanoušků a přátel.

UvádíLucie Bechynková a Bára Krčmová

Všechny epizody

Opravdové zločiny: OZ #155 – Honzík Nejedlý & Brittany Williams

V našem podcastu většinou nemáme moc příběhů s dobrým koncem, ale tentokrát jeden přinášíme! Zmizení Brittany Williams rezonuje médii… A podíváme se na další případy těch, kteří zmizeli a...

Opravdové zločiny: OZ #154 – Steven Pladl & Angela Samota

Dnes pro vás máme incest, který neměl šťastný konec, tak jako většina zakázaných vztahů. A přidáme příběh Angie Samota, jejíž smrt dokázala objasnit až její kamarádka.

Opravdové zločiny: OZ #153 – Isabelle Guzman & Knoflíkář

Na úvod tohoto dílu máme hned tři novinky k případům, včetně odhalení Zodiaca! Přinášíme taky legendu o Knoflíkáři a příběh Isabelle Guzman, které hlasy říkaly, co dělat.

Opravdové zločiny: OZ #152 – Gabby Petito & Austin Harrouff & Robert Spangler

Tentokrát přinášíme příběh partnerské dovolené se špatným koncem, muže s duší vlkodlaka a vraždícího manžela.

Opravdové zločiny: OZ #151 – Donald Nappey Neilson & Anthony Spilotro

Jak vás vaše příjmení dokáže poznamenat? A proč se z vás může kvůli němu stát vrah, přezdívaný “Black Panther”? A přidáváme příběh mafiánského synka, kterému sláva přerostla přes hlavu.

Opravdové zločiny: OZ #150 – Todd Kohlhepp & Charles R. Starkweather

Jak se realitní makléř stane únoscem a vrahem? A co všechno byste udělali pro lásku? To všechno se dozvíte v dnešním díle.

Opravdové zločiny: OZ #149 – Elyse Pahler & Kent Heitholt

Životní příběh Elyse inspiroval hollywoodské filmaře a tak nesmí chybět ani u nás. Smrt Kenta ukázala, nejen policii, jak málo stačí k odsouzení…

Opravdové zločiny: OZ #148 – John Edward Robinson & Romana Zienertová

Příběh “Prvního internetového vraha”, který lákal ženy na práci i vztah vás nenechá v klidu spát. A přinášíme taky informace o jedné ze dvou žen, odsouzených na našem území...

Opravdové zločiny: OZ #147 – Záhada domu Winchesterů & Stacey Castor

Jak to dopadá, když muž potká Černou vdovu? Můžete takové setkání přežít? A co když vám duchové říkají, co máte dělat? Rodina Winchesterových o tom věděla svoje.

Opravdové zločiny: OZ #145 – Bonnie a Clyde & Voodoo Murders & Orange Socks

Dnešní díl přináší nejznámější pár v dějinách kriminalistiky. Koukneme se na zoubek vraždám rodin pod rouškou černé magie a taky na Jane Doe. (Orange Socks EDIT: V roce 2018...

Opravdové zločiny: OZ #144 – Brněnské vraždy & Michael Gargiulo & Karlie Guse

Dnes pro vás máme málo známé případy z Brněnska, Hollywoodského vraha a zmizení Karlie Guse. Pohodlně se usaďte, jdeme na to!

Opravdové zločiny: OZ #143 – Thor Nis Christiansen & Mitsero Murders

V dnešním díle vyrazíme do komunity dánských Američanů a vezmeme vás taky na Kypr, kde lovil své oběti Nikos Metaxas.

Opravdové zločiny: OZ #141 – Dennis Rader & Luis Colmenares

Smrt Luise dodnes vyvolává otázky, co se stalo na Halloweenském večírku, který byl posledním v jeho životě. Dennis aka BTK si kromě vraždění užíval i dopisování s policií.

Opravdové zločiny: OZ #140 – Banskobystrický škrtič & Zmizení Adama Walshe

Juraj Lupták byl slovenský vrah, kterému se přezdívalo taky “vrah z hor”. A zmizení malého Adama z obchodního domu navždy změnilo postupy v USA. A navíc nás zavede ke...

Opravdové zločiny: OZ #139 – Robert Eric Wone & Masakr v Cheshire

Vražda Erica Wona zůstává dodnes jednou z nejzájadnějších ve Washingtonu D.C. Dozvíte se, jak velkou hraje náhoda v životě rodiny Petitových.

Opravdové zločiny: OZ #138 – Lisa McVey & Vražda pro Slander Mana

Jak nebezpečná může být výzva na internetu aneb když vraždí děti. Lisa McVey přežila útok sériového vraha. My přinášíme její příběh!

Opravdové zločiny: OZ #137 – Sylvia Likens & Manželé Warrenovi III.

Sylviin příběh je varováním pro všechny, co slepě důvěřují svým známým. A uzavíráme sérii případů manželů Warrenových.

Opravdové zločiny: OZ #136 – Patrick Mackay & Manželé Warrenovi II.

Pokračování případů démonologů, které zná celý svět a jejich zkušenosti inspirovaly filmové tvůrce! Film byl natočen i o Patrickovi, ten rozšířil řady britských sériových vrahů.

Opravdové zločiny: OZ #135 – Manželé Warrenovi I. & Charles Albright

Nejznámější démonologové světa a jejich případy! Jak moc jsou si podobné s filmem a co o nich určitě nevíte? Charles doplňuje dnešní díl díky své zálibě v lidských očích....

Opravdové zločiny: OZ #134 – J.C. Romand & Jaime Osuna & Tara Grinstead

Jean Claude by mohl získat cenu za Lháře roku! Jaime Osuna je ukázkový případ toho, že lidé se jen tak nenapraví. Tara zase toho, že někdy stačí být ve...

Opravdové zločiny: OZ #133 – Joel Guy Jr. & Marcel Petiot

Joel je důkazem toho, že v určitém věku je třeba děti poslat z domu. A Marcel dokázal, že zneužít systém ke svému prospěchu lze kdykoliv, když víte, jak na...

Opravdové zločiny: OZ #132 – Vrahové z údolí & Králové klobás

Kenneth Bianchi a Angelo Buono terorizovali své okolí a vztah dvou bratranců povýšili na novou, vražednou úroveň. Kromě svého podnikání neměli nic společného, přesto oba museli zemřít. Kdo a...

Opravdové zločiny: OZ #131 – Hamiltonovi & Henry McCollum a Leon Brown

Přinášíme příběh dvou nevlastních bratrů, kteří skončili ve vězení neprávem! Jak žijí Henry McCollum a Leon Brown teď? A kdo zabil mladou dívku? A jako takové varování můžete brát...

Opravdové zločiny: OZ #129 – Alberto Sanchez Gomez & Marc Dutroux

Alberto v hlavě slýchal hlasy a nedopadlo to dobře! Marc se stal jedním z nejnenáviděnějším člověkem v Belgii, který dodnes skrývá velké tajemství!

Opravdové zločiny: OZ #128 – Michel Fourniret & Suzane von Richthofen

Francouzský milovník panen dlouho trápil Francouzskou policii, po jeho dopadení se začal rozkrývat temný příběh… Suzane byla dívka z dobré rodiny, které rodiče neschvalovali partnera. A to neměli dělat!

Opravdové zločiny: OZ #126 – Bunny Man & Robert Brechtold

V tomto díle vás přesvědčíme o tom, proč své děti nesvěřovat hodným strýčkům a taky přinášíme výběr těch nejlepších městských legend!

Opravdové zločiny: OZ #125 – Erich Thomas Hudec & Ezra McCandless

Jak moc dokázal minulý režim zasáhnout do života nadějného vědce? A co se s ním vlastně stalo? Dnešní díl navíc přináší příběh milostného vztahu, který, jak jinak, nemá happy...

Opravdové zločiny: OZ #124 – Alexis Sharkey & Hadden Clark

Kam zmizela známá influencerka, kterou sledovaly na Instagramu tisíce lidí? Odhalíme zákulisí jejího života… A pro vyrovnání vah přidáváme kanibala a sériového vraha!

Opravdové zločiny: OZ #123 – Zmizení Mikea Williamse & Honeymoon Killer

Díl o vztazích a taky o tom, jak můžou končit manželství s psychopatickou drahou polovičkou! Kdo se chtěl zbavit Mikea Williamse? A proč se oženil Gabriel Watson?

Opravdové zločiny: OZ #122 – Zmizení Mikea Williamse & Honeymoon Killer

Díl o vztazích a taky o tom, jak můžou končit manželství s psychopatickou drahou polovičkou! Kdo se chtěl zbavit Mikea Williamse? A proč se oženil Gabriel Watson?

Opravdové zločiny: OZ #121 – Miroslav Rittich & Vlkodlak

Dnes přinášíme případ Ústeckého řezníka a zamíříme taky na východ, kde řádil Vlkodlak, Mikhail Popkov. Jak to s oběma dopadlo a co je vedlo k překročení mezí zákona a...

Opravdové zločiny: OZ #120 – Fast Food Killer & Robert Napper

Když vám život dá novou šanci, můžete se stát zpěvákem a nebo krást a vraždit, Paul Dennis Reid. Robert Napper doplní seznam sériových vrahů, kteří neměli slitování!

Opravdové zločiny: OZ #119 – Robert Bierenbaum & Blanche Monnier

Robert Bierenbaum měl ženu. Mladou a krásnou. Než zmizela. A Blanche Monnier byla krásnou dívkou z dobré rodiny, než se špatně zamilovala.

Opravdové zločiny: OZ #118 – Michelle Carter & Rodina kanibalů

Máme pro vás příběh dívky, která podle médií dokázala zabít partnera přes sms zprávu. Nic ale není tak jednoduché… A dnešní díl odlehčíme rodinkou kanibalů.

Opravdové zločiny: OZ #117 – Gary Heidnik & Pamela Wojas

Gary Heidnik je typickým důvodem, proč kontrolovat lidem sklepy. A Pamela Wojas vás zavede do manželského trojúhelníku, který neskončí dobře!

Opravdové zločiny: OZ #116 – Natalie Wood & Stacey Lannert

Krásná herečka zmizela v noci z jachty, na které byla s přáteli. Její ztráta dodnes trápí spoustu lidí, kteří tvrdí, že policie udělala chybu. A přinášíme příběh ženy, která...

Opravdové zločiny: OZ #115 – Karla F. Tucker & Jozef Slovák

Dnešní díl přináší hned tři příběhy – vraždu slavné lyžařky, Sonji McCean, vražedkyni Karlu Tucker, za kterou se přimlouval i papež a doplní je Jozef Slovák, který ženám nelámal...

Opravdové zločiny: OZ #114 – Ernesto Miranda & Jaroslav Gančarčík

Příběh muže, který změnil zákony napříč Spojenými Státy, Ernesto Miranda a další z těch, kteří dostali amnestii, bohužel. Josef Gančařík se totiž před propuštěním rozhodně nenapravil.

Opravdové zločiny: OZ #113 – Brenda Spencer & Nebezpečí seznamek

Nemáte rádi pondělky? A co vaše spolužáky nebo kolegy v práci? Brenda Spencer neměla ráda ani jedno a tak vzala věci do svých rukou! A přidáme malé varování, abyste...

Opravdové zločiny: OZ #112 – Béla Kiss & Anita Cobby

I když vám váš soused připadá fajn, mrkněte občas na jeho zahradu, jestli tam neschovává, co nemá! Béla Kiss je důkazem, že hodný soused neznamená dobrý člověk. A po...

Opravdové zločiny: OZ #111 – Morgan D. Harrington & Vladimír Lulek

Zmizení mladé dívky mohlo zůstat nevyřešeno, kdyby se po letech neobjevila nová stopa! A nechybí příběh posledního popraveného Čecha.

Opravdové zločiny: OZ #110 – Sarah Everard & Jaroslav Oplíštil

Jak vražda mladé ženy rozhýbala vody bezpečnosti ve Velké Británii… Co se stalo Sarah Everard? A jaký důsledek může mít amnestie ukáže příběh Jaroslava Oplíštila.

Opravdové zločiny: OZ #109 – Dětské vražedkyně & Arthur Shawcross

Jak malé děti jsou schopné vraždy a měli bychom se jich bát?! Jasmine Richardson byla teenagerka a Mary Bell ještě ani nenastoupila školy, když se rozhodly vraždit…Příběh sériového vraha,...

Opravdové zločiny: OZ #108 – Gerard J. Schaefer & Charles Schmid

Tento díl potvrzuje pravidlo, že pod svícnem je největší tma! Přinášíme taky vyprávění o milovníkovi žen, kterému peníze i láska byly málo…

Opravdové zločiny: OZ #107 – Helen Milner & Vězení ve sklepě

Co se stane, když je vaše manželka tak trochu na peníze a vy máte dobrou životní pojistku? A taky vám prozradíme, proč byste měli chodit na návštěvě zkontrolovat sklep…

Opravdové zločiny: OZ #106 – Vaše tajemné příběhy VIII.

Další várka vašich příběhů, plných strachu, štěstí, nadpřirozena, ale i šťastných konců…

Opravdové zločiny: OZ #105 – Sharon Lopatka & Juana Barraza

Des pro vás máme příběh dvou žen, které se nikdy nesetkaly, ale byly každá na jedné straně zákona… Sharon se stala obětí, Juana postrachem stařenek!

Opravdové zločiny: OZ #104 – Ledař & Gerald Stano

Dnes pro vás máme příběh mafiánského bosse Richarda Kuklinského, který se uměl zbavovat nepohodlných lidí. A okořeníme ho sériovým vrahem Geraldem Stano…

Opravdové zločiny: OZ #103 – Anděl smrti & Vraždící hippík

Když se zdravotník a ošetřovatel rozhodne sejít z cesty, nedopadne to dobře… Dnešní díl je taky odstrašujícím případem pro všechny ochránce přírody a životního prostředí! Hippík John Linley Frazier...

Opravdové zločiny: OZ #102 – Kendrick Johnson & Tim McLean

Záhadná smrt mladého sportovce stále trápí jeho rodinu. Kdo za ni může? Tim McLean byl spokojený mladý muž, dokud si vedle něj v autobuse nepřisedl záhadný cestující…

Opravdové zločiny: OZ #101 – Jodi Arias & Záhadný dům

Jodi je jasným důkazem, že ani po rozchodu vám vaše přítelkyně nemusí dát pokoj… A představíme vám dům, který dlouho hledal správné nájemníky, po tom, co v něm doktor...

Opravdové zločiny: OZ #100 – Největší bankovní loupež & UFO

Speciál o tom, že seriál La Casa de Papel není úplně vymyšlený a taky o tom, co jste o UFO možná nevěděli!

Opravdové zločiny: OZ #99 – Casey Anthony & Zoufalá manželka

Dívka, která se stala nejnenáviděnější matkou USA a příběh o tom, kam vás může zahnat rozvod…

Opravdové zločiny: OZ #98 – Armie Hammer & Joe Metheny

Není všechno zlato, co se třpytí! I slavní herci skrývají temná tajemství… A někdy taky kuchaři, kteří prodávají hamburgery!

Opravdové zločiny: OZ #97 – Kalecia Williams & Patty Hearst

Když se aplikace stane důkazem v případu vraždy… A jak se může zvrhnout únos bohaté dědičky?

Opravdové zločiny: OZ #96 – Vaše tajemné příběhy VII.

Další várka vašich příběhů, plných strachu, štěstí, nadpřirozena, ale i šťastných konců…

Opravdové zločiny: OZ #95 – Happy Face Killer & Uruguayští ragbisté

Neznámý vrah za sebou nechává mrtvá těla napříč několika státy, jediná stopa jsou dopisy, podepsané smajlíkem. A jak se žije těm, co přežili leteckou katastrofu?

Opravdové zločiny: OZ #94 – Colin Ireland & Prolhaný manžel

Tento díl po sobě zanechá spousty otázek. Víte, kdo žije s vámi v jedné domácnosti? A jste si jistí? Nechybí ani Gay Slayer, muž, který děsil homosexuály a nikdo...

Opravdové zločiny: OZ #93 – Paulette Gebara & Maria Gomez

Zmizení malé holčičky zaujalo světová media a informace se šířily po sociálních sítích… Jsou rodiče bez viny? A jak může dopadnout partnerský trojúhelník?

Opravdové zločiny: OZ #92 – Dněpropetrovští maniaci & Lisa Montgomery

Lisa Montgomery zabila těhotnou ženu a od soudu odešla s trestem smrti. Nebyla ale jediná. Co všechno ovlivní poslední hodiny života vězňů v cele smrti? A jak se z...

Opravdové zločiny: OZ #91 – Grace Millane & Prcek mstitel

Proč si dávat pozor při randění přes internet? Příběh mladé Grace Millane je varováním pro všechny… A nechybí další ze seriových vrahů, který děsil USA!

Opravdové zločiny: OZ #90 – Marcus Wesson & Nannie Dossová

Dnešní příběhy přináší muže, který tvrdí, že je Ježíš a taky usměvavou babičku, která skrývala velké tajemství!

Opravdové zločiny: OZ #89 – Tragedie u Stéblové & Fantom z Heilbronnu

Jedna z největších železničních tragédií zůstává dodnes záhadou… Na rozdíl od Fantoma z Heilbronnu, který trápil policii v Německu několik let!

Opravdové zločiny: OZ #88 – Jiří Popelka & Washingtonská elita

Jiří Popelka a jeho činy patřili mezi vaše nejčastější přání, tak ho pro vás máme! A taky vás přesvědčíme o tom, že ani bydlení na lukrativní adrese vám klid...

Opravdové zločiny: OZ #87 – Bratři Menendezovi & Martin Roháč

Když najdou mrtvý pár v obýváku jejich residence, jsou v šoku! Kdo měl tragickou událost na svědomí? A máme pro vás taky příběh o šílené trojici, která řádila v...

Opravdové zločiny: OZ #86 – Ďábelský génius & Marie Fikáčková

Když v roce 2003 nakráčel do banky neznámý muž s žádostí i peníze, nikdo tehdy nevěděl, kam až se zdánlivě jednoduchá bankovní loupež rozroste a kdo v ní bude...

Opravdové zločiny: OZ #85 – Kanadský řezník & Bobby Dunbar

Když na farmě, kde se často konají party, začnou mizet návštěvnice, začne to být podezřelé. V druhém příběhu přinášíme tak trochu záhadu – ztracené dítě je vždycky tragédií. Co...

Opravdové zločiny: OZ #84 – Vaše tajemné příběhy VI.

Jako takový malý dárek jsme pro vás natočily příběhy, VAŠE příběhy! Pohodlně se usaďte, jdeme na to!

Opravdové zločiny: OZ #83 – Vánoční speciál

Ani o Vánocích si policie nemůže vydechnout! Máme pro vás veselé historky i vraždy ve světle vánočního stromku.

Opravdové zločiny: OZ #82 – Německý kanibal & Anděl smrti

Jak tenká je hranice mezi splněným přáním a vraždou? I to se dozvíme v příběhu německého kanibala. Stejně jako to, že ne každá zdravotní sestra má dobré srdce.

Opravdové zločiny: OZ #81 – Washingtonští snipeři & Václav Mrázek

Dnes pro vás máme tři muže, kteří vraždili… Dva děsili Washington, jeden obyvatele Chomutovska… Proč vzali do ruky zbraň a jak to s nimi dopadlo?

Opravdové zločiny: OZ #80 – Marilyn Monroe & Sestry Papinovy

Okolo smrti Marilyn Monroe se vedou už roky konspirační teorie. Než se k nějaké přikloníte, víte k okolnostech opravdu vše? A přidáme příběh vraždících sester, které se staly ikonami...

Opravdové zločiny: OZ #79 – M.D. Villegas & Leonarda Cianciulli

Až vás sousedka pozve na sušenky a kávu, buďte ve střehu! Matka, která by pro své děti udělala cokoliv, Leonarda Cianciulli! A chybět nebude ani španělský sériový vrah.

Opravdové zločiny: OZ #78 – Jeffrey Dahmer & Josef Svoboda

Často nám píšete, že u poslechu našeho podcastu jíte. Tentokrát odložte svačinu na později, přichází jeden z nejznámějších sériových vrahů a muž, co se chtěl pomstít své rodině!

Opravdové zločiny: OZ #77 – Záhadná smrt v Carmelu & Vrazi z močálů

Smrt Marie Marty do dnešního dne nebyla vyřešena. Zabil ji manžel? Sourozenci? Soused? Budete se divit, stejně jako my! A nechybí dvojice, která místo do kina chodila vraždit…

Opravdové zločiny: OZ #76 – Spartakiádní vrah & Natalee Holloway

Spartakiádní vrah děsil ženy po řadu týdnů, dokud na jeho stopu policii nepřivedla náhoda! A máme pro vás příběh zmizení, který na svůj konec teprve čeká…

Opravdové zločiny: OZ #74 – Samuel Little & Ivan Milat

Nejhorší sériový vrah USA dlouho budil ze sna nejen ženy, které se bály vycházet ven, ale taky policii, která ho nemohla dopadnout… A ani obyvatelé Austrálie nemohli být v...

Opravdové zločiny: OZ #73 – Dvojice ze Sunset Strip & Butcher Baker

Dnes vás přesvědčíme o tom, jak lehce vás láska k partnerovi svede na scestí, stejně jako láska Carol Bundy k Douglasu Clarkovi. A nechybí příběh Roberta Hansena, opravdového lovce...

Opravdové zločiny: OZ #72 – Doktor Mengele & R. Kelly

Dnešní díl je extra dlouhý a extra nabitý! Podíváme se do zákulisí činů slavného zpěváka a do “ordinace” šíleného doktora!

Opravdové zločiny: OZ #71 – Rey Rivera & Candyman

Dnešní příběh je poučením, že brát si sladkosti od cizích lidí se prostě nevyplácí. A taky pro vás máme jednu nevyjasněnou záhadu…

Opravdové zločiny: OZ #70 – William Tyrrell & Jitka

Občas se dějí věci, které nemůžeme ovlivnit a ani vysvětlit… Dnes přinášíme dvě takové události. Co se stalo s malým chlapcem a spáchala Jitka skutečně sebevraždu?

Opravdové zločiny: OZ #69 – Halloween speciál

Strašidelné historky k Halloweenu nebo, chcete-li, Dušičkám, patří! Tak pojďme na ně!

Opravdové zločiny: OZ #68 – Linda Hazzard & Acid Bath Killer

V tomto díle pro vás přinášíme příběh šílené lékařky, která chtěla všechny neduhy léčit hladovkou a taky muže, který chtěl všechny problémy řešit kyselinou. V sudu.

Opravdové zločiny: OZ #65 – Junko Furuta

U příběhu určitě nedoporučujeme svačit, protože lidská krutost nezná mezí. Jak daleko sahá lidská lhostejnost a co všechno můžete jedním rozhodnutím ovlivnit?

Opravdové zločiny: OZ #66 – Chris Watts & Nightstalker

Chris Watts byl dokonalý manžel a otec, dokud si nenašel milenku… a příběh nočního stalkera, který přepadával obyvatele Californie přímo v bezpečí jejich domova!

Opravdové zločiny: OZ #64 – Robert Durst & Linda Andersen

Znáte jednu z nejbohatších amerických rodin, Durstovi? Robert je černou ovcí rodiny, který unikal spravedlnosti desítky let… Dokud se rozhodl dát rozhovor novinářům. A čeho všeho jsou schopné děti,...

Opravdové zločiny: OZ #63 – Cutomu Mijazaki & Kim Wall

V dnešním díle vás čeká příběh vraha, co pil krev malých holčiček a taky příběh novinářky, jejíž touha po článku stála život.

Opravdové zločiny: OZ #62 – Záhada Hinterkaifeck & Bianca Devins

Víte, co vaše děti dělají na sociálních sítích? A kdo jsou jejich kamarádi? Měli byste… Bianca Devins se stala obětí svého kamaráda. A nechybí záhada statku Hinterkaifeck! Kdo na...

Opravdové zločiny: OZ #61 – Matej Čurko & Boy in The Box

Tentokrát zabrousíme na Slovensko, kde řádil kanibal Matej Čurko a nechybí příběh chlapce, nalezeného v krabici, který trápí policii dodnes!

Opravdové zločiny: OZ #60 – Hello Kitty Murder & Uspávačka

Hello Kitty murder patří mezi legendární zločiny, které zůstanou v paměti obyvatel Hongkongu ještě hodně dlouho. A nechybí ani vražedkyně, která se rozhodla trestat muže. A trochu na tom...

Opravdové zločiny: OZ #58 – Dennis McGuire & Lobster Boy

Tentokrát pro vás máme příběhy, o kterých média tolik nepsala, ale vy byste je měli znát! Dennis McGuire byl odsouzen k smrti, Humří muž našel spravedlnost v rodině…

Opravdové zločiny: OZ #57 – H. H. Holmes & Otýlie Vranská

Tato epizoda přináší příběh prvního známého sériového vraha USA, který si pro své vraždy vystavěl zámek a nevyjasněnou vraždu prostitutky…