PeckaDesign Podcast

Jsme PeckaDesign - tvůrci velkých e-shopů.

UvádíČeský rozhlas

Všechny epizody

PeckaDesign Podcast: PeckaPodPokličkou 02: Realizace generování a prodeje poukazů na Electroworldu

Nahlédněte pod pokličku agenturního vývoje v Pecce a naládujte se vydatným know-how ze světa e-commerce. Ve 2. dílu našem podcastu Pecka Pod Pokličkou se dozvíte, jak jsme implementovali dárkové...

PeckaDesign Podcast: PeckaPodcast speciál #02: o komunikaci a plánování vývoje CMS

Poslechněte si druhý díl podcastu o tom, jak postupujeme s redesignem administračního rozhraní velkých e-shopů. Prozradíme vám, jak spolu komunikujeme a jak se nám zatím daří plnit plány.

PeckaDesign Podcast: PeckaPodcast: Pečeme vánoční cookies

Poslechněte si podcast o tom, jak správně nasadit na web cookie lištu. Zjistěte, jaké zvolit řešení a prozradíme vám i spoustu dalších užitečných tipů.

PeckaDesign Podcast: PeckaPodcast: Vývoj PPC a kvalita uchazečů o zaměstnání v marketingu

Vítám vás u říjnového PeckaPodcastu na téma Vývoje oboru PPC a to jak z pohledu systému, strategií, tak i přístupu k práci a nároků na PPC specialistu.

PeckaDesign Podcast: PeckaPodcast: Příprava zakázek a poznávání klienta

Když jsem měl v PeckaDesign na starosti marketingové zakázky a šli jsme do nové spolupráce, vždy jsem poměrně pečlivě sondoval, co vlastně klient dělá, jaké jsou marketingové cíle atp....

PeckaDesign Podcast: PeckaPodcast: Věrnostní programy

Ahoj, jsem rád, že se zase slyšíme. Tentokrát nahráváme opět v kancelářích PeckaDesign, za což jsem nesmírně rád, protože natáčení podcastu naživo je vždy příjemnější než na dálku. Mým...

PeckaDesign Podcast: PeckaPodcast: Branding a sociální sítě

Co obnáší práce digitální vypravěčky? Jak dostat do textu příběh a emoce? Tato a spoustu dalších témat jsme probrali ve 27. PeckaPodcastu s Michelle Losekoot.

PeckaDesign Podcast: PeckaPodcast: Event marketing v rámci firemního brandingu

Jak se pořádají konference a mohou vám zlomit vaz? O tom a dalších tématech v rozhovoru s organizátorem Czech On-line Expo – Honzou Kaliankem.

PeckaDesign Podcast: PeckaPodcast: Když chcete dělat marketing a zjistíte, že je na něj brzy

Jaké jsou nejčastější úskalí ve firmách, kde “něco” nefunguje a neví se proč? Jak odhalit problém a co takový proces pátrání obnáší?

PeckaDesign Podcast: PeckaPodcast: UX a CRO – má smysl s malým rozpočtem?

Chcete řešit UX či frontendové úpravy a máte omezený rozpočet nebo “krabicové řešení”? Co v takových případech dělat a jak k projektu přistoupit?

PeckaDesign Podcast: PeckaPodcast: Důležitost a principy brandingu v online propagaci

Dnes se budeme bavit o PPCčkách, brandingu, o tom jakou roli branding v celkové propagaci hraje a taky trochu o těžkém chlebu brandového PPCčkaře.

PeckaDesign Podcast: PeckaPodcast: Specifika e-mail marketingu v současné e-commerce

Dnes se budeme naplno věnovat e-mail marketingu, který je naprosto nedílnou součástí komunikace e-shopu. Když už totiž neposíláte newslettery, posíláte nejrůznější transakční a informační maily, které do značné míry...

PeckaDesign Podcast: PeckaPodcast: Kvalitní logistika – konkurenční výhoda nebo samozřejmost

Kdy je ten správný čas logistiku začít řešit ve velkém, jak probíhal projekt výstavby logistického centra. Co vše tomu předcházelo a jaké benefity z toho pro firmu plynou?

PeckaDesign Podcast: PeckaPodcast: Význam webové analytiky u online projektů

Co dnes znamená a obnáší analytika? Jak bychom k ní dnes měli přistupovat a v čem se nejčastěji chybuje. To a mnohem víc v 10. PeckaPodcastu.

PeckaDesign Podcast: Co přinesl rok 2018 z pohledu BENU.cz a Designville.cz

O uplynulém roce, překonaných výzvách a výhledu do roku 2018 jsme si v pohodovém předvánočním duchu povídali se zástupci 2 e-shopů BENU.cz a Designville.cz.

PeckaDesign Podcast: O práci PPCčkaře a výzvách, se kterými se potýká

S Markétou a Karlem jsme si povídali o tom co dělají, co hýbe světem PPC i o tom, kde vidí budoucnost PPC specialisty.

PeckaDesign Podcast: O copywritingu a tvorbě obsahu pro e-shopy

Co stojí za obsahovou strategií a co za vypublikováným článkem? Co mají Katka s Maru na psaní nejraději a kde vidí slabá místa v obsahu e-shopů.

PeckaDesign Podcast: Jak vypadá práce SEO specialisty

S Terkou a Martinem jsme si povídali o jejich práci na volné noze a v in-house týmu, denní rutině, jaké reporty a nástroje používají, ale i o tom, jak...