Pink Power povídání

Růžový podcast o vytrvalostním sportu a běhání nejen v dámském provedení. Ptejte se nás na co chcete, my na co chceme odpovíme. Budeme si spolu povídat o tématech, která věříme jsou zajímavá pro začínající i pokročilé sportovce. Často si o nich budeme povídat se zajímavými hosty a také s vámi.

UvádíPinkPower.cz

Všechny epizody

Pink Power povídání: #30 SPECIÁL: Reprodukční medicína s MUDr. Vladimírou Bernatkovou

První díl ze série speciálních podcastů na téma reprodukční medicíny.  Pink Power je hodně o ženách a o tom, co je baví ale i trápí. Bára si prošla tzv....

Pink Power povídání: #29 Katka Janovská: o plaveckém tréninku dětí i dospělých

Katka Janovská je triatlonistka a především velmi zkušená trenérka plavání dětí i dospělých. Od jara 2022 vede také naše plavecké tréninky aneb Pink Power Plavání! S Kačkou jsme se...

Pink Power povídání: #28 Soňa Baštíková: o lezení na kopce, ženách mezi horolezci a o skialpu

Soňa Baštíková je česká držitelka ženského rekordu výstupu na nejvyšší světové hory bez použití kyslíku. V roce 1998 stanula na vrcholu Makalu (8 463 mnm). Se Soňou jsme si...

Pink Power povídání: #27 Bára & Ivča & Pavlína: Holky z Pinku se vrací

Po dlouhé odmlce jsme zpět! Nějak nás ta pandemie semlela a neměly jsme chuť ani sílu, snad nám odpustíte. Ale ohlasy stále jsou skvělé, tak v úvodním dílu nové...

Pink Power povídání: #26 Aleš Linhart: o osobní zodpovědnost vůči vlastnímu zdraví

S profesorem kardiologie Alešem Linhartem jsme si povídaly o srdci, sportu a zdraví všeobecně a také v době COVIDu. Sdílel s námi i svůj názor na očkování.

Pink Power povídání: #25 Holky z Pinku: Bára & Ivča si povídají

Bára s Ivčou si povídají o aktuální situaci, (ne)závodění v roce 2020, plánech na rok 2021 a tipech jak si udržet dobrou náladu.

Pink Power povídání: #22 Babeta Schneiderová: Adventní běhání 2020

S Babetou jsme si opět po roce povídaly o běžecké výzvě a nejlepší běžecké skupině Adventní běhání a o to komu a jak budeme pomáhat v roce 2020.

Pink Power povídání: #21 Přemek Vida: ten blázen, co uběhnul sám Vltava Run

Přemek Vida uběhnul sám ročník 2020 legendárního etapového závodu Vltava Run, ale má i mnoho dalších tváří a dovedností.

Pink Power povídání: #20 Ivan Rybařík: trenér a zakladatel projektu Čistý sport

S Ivanem Rybaříkem, bývalým profesionálním MTB cyklistou, jsme si povídaly o jeho projektu Čistý sport a o rovnováze v přístupu k tréninku a hledání spokojenosti.

Pink Power povídání: #16 Veloklasik: elegantní cyklistika přijela z Nice až do pražského Bráníka

S Vlastou a Radkem z Veloklasik o elegantní cyklistice, o jejich novém obchodu s kavárnou v pražském Bráníku, značce Café du Cycliste, o cyklotoulkách.

Pink Power povídání: #15 Václav Krejčík: od dance aerobiku k józe a poznání sama sebe

S majitelem Energy Studia Václavem Krejčíkem jsme si povídaly o jeho cestě k józe, co pro něj jóga znamená a jak se změnil jeho přístup v rámci koronavirové situace.

Pink Power povídání: #14 Eda Kožušník: jak se stal omylem úspěšným rozběhavačem národa

Eda Kožušník motivuje Českou a Slovenskou republiku k běhu. Jak se mu to přihodilo a přerodil se projekt 66 běžeckých rad do blogu a komunity Prostě běž.S Edou jsme...

Pink Power povídání: #13 Ondřej Lunga: jak se správně válet a co víc umí Trigger Point

Ondřej Lunga miluje pohyb a jeho jméno je již řadu let spojené se značkou Trigger Point, která vyrábí i jiné věci než masážní válce.

Pink Power povídání: #11 Robert Kleiner: elektrostimulace s Compexem od A do Z

S Robertem Kleinerem o elektrostimulaci se švýcarskými přístroji Compex. Elektrostimulace svalů jako nástroj regenerace, tištění bolesti, ale i tréninku

Pink Power povídání: #10 Eva Vrabcová Nývltová: od běžeckého lyžování k běhu a mateřství

S Evou Vrabcovou Nývltovou o tom, jak se z běžkařky stala běžkyní, jaký má pohled na trénink, o lásce k běhu a o nové roli nastávající maminky.

Pink Power povídání: #8 Bára Soukupová: běžkyně s dieslovým motorem a hybná síla Pink Power

Bára Soukupová – hybná síla Pink Power, běžkyně s dieslovým motorem, skvělá vytrvalkyně, trigirl a od loňska taky Ironwoman.  Krom toho všeho a mnoha dalšího je taky Bára moje...

Pink Power povídání: #7 Alice Hamáčková: rehabilitace, léčba a trénink se systémem Red Cord

Povídání s Alicí Hamáčkovou zakladatelkou Redpoint Clinic CZ, lektorkou a propagátorkou metody Neruac a využití systému Redcord v Čechách a na Slovensku.

Pink Power povídání: #6 Jiří Dostal: sportovní lékařství budoucnosti? Návrat ke kořenům!

Jiří Dostal je vedoucí lékař Centra sportovní medicíny, spolupracuje s Českým olympijským týmem a jeho sportovci a udává směr sportovnímu lékařství v Čechách.

Pink Power povídání: #5 Klára Křížová: od sjezdového lyžování k práci s tělem až na běžky!

S Klárou Křížovou, 2-násobnou účastnicí Zimních olympijských her jsme si povídaly o tom, kam se posunula její kariéra po skončení s vrcholovým sportem a jak začala jezdit na běžkách.

Pink Power povídání: #3 Robert Kleiner: Běhání s watty (STRYD)

Běhání s watty je nový fenomén, podle Roberta Kleinera nejlepší pomocník pro nastavení ideálního tempa na závod.

Pink Power povídání: #2 Babeta Schneiderová: Adventní běhání

O nejlepší běžecké skupině adventní běhání, jak díky němu pomáháme, jak to Babeta všechno zvládá a proč běhá.