VOSTO5: Kupé V lese

Podcast ze zábavné živé talkshow Kupé V lese z dílny Vosto5. Fenomenální rozhlasový moderátor Pavel Pláteník a noblesní sólista Příbramského divadla v Příbrami Karel Krautgartner si zvou dva zajímavé hosty do mezinárodního expresu dotazů na legendární koženkové sedačce ve vršovické kavárně Café V lese. V rolích Pavla Pláteníka a Karla Krautgartnera vystupují členové Vosto5 Ondřej Cihlář a Petr Prokop. www.vosto5.cz #vosto5 #kupevlese

UvádíVosto5, Petr Prokop, Martin Bražina, Ondřej Bauer, Ondřej Cihlář

Všechny epizody

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé ve Vzletu 5 – Václavová, Caban

Podcast z 5. dílu živé talkshow Kupé ve Vzletu Divadla Vosto5 z vršovického kulturního centra Vzlet s kurátorkou a dramaturgyní Denisou Václavovou a režisérem, choreografem a scenáristou Michalem Cabanem. Hudební doprovod zajistil Johannes Benz.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese na střeše 3 – Orten, Jaroš

Podcast z 3. mimořádného letního dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese ze střechy žižkovské Radosti s fotografkou Bet Orten a akademickým malířem, oděvním výtvarníkem a stylistou Česlavem Jarošem.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese NAŽIVO 1 – Tauš

Podcast z 1. speciálního dílu talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese vysílaného v rámci TV NAŽIVO s režisérem Viktorem Taušem.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé ve Vzletu 4 – Rak

Podcast ze 4. speciálního dílu talkshow “Kupé ve Vzletu” divadla Vosto5 vysílaného z Rohovky kulturního paláce Vzlet v pražských Vršovicích s geologem a paleontologem Štěpánem Rakem.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé ve Vzletu 3 – Veis

Podcast z 3. speciálního dílu talkshow “Kupé ve Vzletu” Divadla Vosto5 vysílaného z Rohovky kulturního paláce Vzlet v pražských Vršovicích se spisovatelem Jaroslavem Veisem.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé ve Vzletu 2 – Šonka

Podcast z 2. speciálního dílu talkshow “Kupé ve Vzletu” divadla Vosto5 vysílaného z Rohovky kulturního paláce Vzlet v pražských Vršovicích s leteckým akrobatem a mistrem světa v Red Bull Air Race Martinem Šonkou.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé ve Vzletu 1 – Kabrhelová

Podcast z 1. speciálního dílu talkshow “Kupé ve Vzletu” divadla Vosto5 vysílaného z Rohovky kulturního paláce Vzlet v pražských Vršovicích s novinářkou a autorkou zpravodajského podcastu Českého rozhlasu “Vinohradská 12” Lenkou Kabrhelovou.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese 87 – Olivová, Vojtko

Podcast z 87. dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese s tělovou designérkou, performerkou, videoartistkou a výtvarnicí Kateřinou Olivovou a vztahovým psychologem Honzou Vojtkem.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese NAŽIVO 2 – Hlavenková

Podcast z 2. speciálního dílu talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese vysílaného v rámci TV NAŽIVO s hudebnicí Beatou Hlavenkovou.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese NAŽIVO 3 – Poláková

Podcast z 3. speciálního dílu talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese vysílaného v rámci TV NAŽIVO s herečkou a zpěvačkou Bárou Polákovou.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese NAŽIVO 4 – Ostrouchov

Podcast ze 4. speciálního dílu talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese vysílaného v rámci TV NAŽIVO s hudebníkem a právníkem Petrem Ostrouchovem.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese 86 – Svahilec, Dvorský

Podcast z 86. dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese se slamerem a politickým aktivistou Anatolem Svahilcem a výtvarníkem, kreslířem a tvůrcem počítačových her Jakubem Dvorským.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese 84 – Kaščejevová, Pražák

Podcast z 84. dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese s filmařkou a animátorkou Darjou Kaščejevovou a učitelem Danielem Pražákem.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese na střeše 2 – Elbel, Kartous

Podcast z 2. mimořádného letního dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese ze střechy žižkovské Radosti se stand-up komičkou a moderátorkou Adélou Elbel a odborníkem na vzdělávání Bobem Kartousem.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese na střeše 1 – Šebek Loubalová, Palán

Podcast z 1. mimořádného letního dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese ze střechy žižkovské Radosti s herečkou Lenkou Šebek Loubalovou a spisovatelem Alešem Palánem.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese 85 – Šabacká, Bartoníček

Podcast z 85. dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese s polární bioložkou Marií Šabackou a výtvarníkem Prokopem Bartoníčkem.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese 72 – Kopecká, Padevět

Podcast ze 72. dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese s televizní reportérkou Marianou Kopeckou a spisovatelem, knihkupcem a nakladatelem Jiřím Padevětem.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese 56 – Uhlířová, Markoš

Podcast z 56. dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese s herečkou Ivanou Uhlířovou a biologem Antonem Markošem.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese 45 – Ille (Königová), Najbrt

Podcast ze 45. dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese se zpěvačkou a hudebnicí Ille (Olga Königová) a grafikem a designérem Alešem Najbrtem.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese 49 – Katarzia, Slovák

Podcast ze 49. dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese se zpěvačkou Katarzií a herce Janem Slovákem.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese 67 – Brůhová, Witowská

Podcast ze 67. dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese s historičkou architektury Klárou Brůhovou a novinářkou a televizní moderátorkou Světlanou Witowskou.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese 74 – Oliva

Podcast ze 74. dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese s českým jazykovědcem Karlem Olivou.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese 82 – Kutrová, Simkanič

Podcast z 82. dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese s cestovatelkou Lucií Kutrovou a ředitelem Deníku N Jánem Simkaničem.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese 81 – Rusňák, Tichý

Podcast z 81. dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese s kapitánem říční plavby Štěpánem Rusňákem a pedagogem a spisovatelem Františkem Tichým.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese 69 – Falk, Stančík

Podcast ze 69. dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese s fyzičkou Kateřinou Falk a spisovatelem Petrem Stančíkem.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese 83 – Zibura, Bílková

Podcast z 83. dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese s cestovatelem a publicistou Ladislavem Ziburou a kulturní manažerkou Lucií Bílkovou.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese 75 – Muchow, Samková

Podcast ze 75. dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese s hudebníkem Janem P. Muchowem a snowboadcrossařkou a olympioničkou Evou Samkovou.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese 66 – Bosák, Jiráčková

Podcast z 66. dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé V lese se sportovním komentátorem a novinářem Jaromírem Bosákem a českou Barbie Gabriellou Jiráčkovou.

VOSTO5: Kupé V lese: VOSTO5: Kupé V lese 62 – Mucha, Skála

Podcast ze 62. dílu živé talkshow Divadla Vosto5 Kupé v lese se zpěvačkou a performerkou Muchou a výtvarníkem a hudebníkem Františkem Skálou.